Wiadomość wydrukowana ze stron: www.handball.pl

El. ME: Polki po porażce z Czarnogórą - "10 minut pogrzebało wszystko" (wideo)


2018-03-26 08:57:52 inf. własna/ZPRP

Polskie piłkarki ręczne przegrały 24:33 z Czarnogórą w meczu 4. kolejki eliminacji ME 2018. O tak wysokiej przegranej zdecydowało ostatnie 10 minut meczu, w którym gospodynie odjechały biało-czerwonym. Po spotkaniu wypowiedzi udzielił Sylwia Lisewska i Weronika Kordowiecka.
 

Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!


- Uważam, że do pięćdziesiątej minuty toczyłyśmy wyrównaną walkę, a wynik oscylował wokół remisu czy niskiej przewagi Czarnogóry. Sama nie wiem, co wydarzyło się w ostatnim fragmencie spotkania. Nastąpiła taka gonitwa, wdarło się dużo chaosu, a my może zbyt szybko chciałyśmy odrobić straty. Bramkarka Nenezić odbiła kilka razy rzuty, poszły z tego kontry i wynik nam „uciekł”. 10 minut pogrzebało wszystko, czyli ten znacznie dłuższy okres naszej dobrej gry - powiedziała rozgrywająca Sylwia Lisewska.

- Do 50. minuty grałyśmy równe zawody, potem poszło nam gorzej, a dziewczyny z Czarnogóry pociągnęły kontrę, więc straciłyśmy wiele bramek. Gdy weszłam na boisko dziewczyny obudziły się w obronie, więc było mi łatwiej niż Adzie Płaczek na początku meczu. Rzeczywiście udało się doprowadzić do remisu i na pewno  nasza sytuacja wyglądałaby inaczej, gdybyśmy dorzuciły kilka piłek w drugiej połowie - powiedziała bramkarka Weronika Kordowiecka.

[wideo] Kordowiecka: dziewczyny obudziły się obronie

 

Źrodło: ZPRP / rozmawiał Michał PomorskiCopyright © 2010 Handball.pl - All rights reserved.