Wiadomość wydrukowana ze stron: www.handball.pl

Feta na kieleckim rynku - pożegnanie i... nowa rola Tkaczyka (wideo)


2016-06-01 10:05:14 inf. własna/VTKielce

Vive Tauron Kielce we wtorkowy wieczór celebrowało najlepszy w historii sezon w klubowej polskiej piłce ręcznej. Ekipa z Kielc w tym roku zdobyła potrójną koronę. Wygrała Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, a także wygrała pierwszy raz EHF Ligę Mistrzów.
 

Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!


Kielecki Rynek zapełnił się kibicami "żółto-biało-niebieskich". Zespół dotarł pod scenę tuż po godz. 20:30. Zawodnicy pojawiali się przed publicznością wyczytywani pozycjami na boisku. Ze sceny padało wiele słów i gratulacji w kierunku klubu oraz deklaracje o budowanie nowej hali.

Prezes Bertus Servaas wraz z zarządem klubu pożegnali na scenie zawodników, którzy odchodzą z klubu - Ivana Cupicia, Marina Sego, Denisa Bunticia i kończącego karierę Grzegorza Tkaczyka.

Sternik kieleckiego klubu poinformował także, że popularny "Młody" będzie pracował w klubie.

Znów sprawiliście, że poleciały łzy z moich oczów. To, że Was kocham to wiecie. Nigdy nie grałem przy takiej publiczności, nigdy nie miałem takich fanów. Decyzja sportowa o przyjściu do Kielc była najlepsza w moim życiu. Chciałem podziękować naprawdę wszystkim - powiedział Grzegorz Tkaczyk.

Na scenie na kieleckim Rynku pojawili się także nowi zawodnicy - Patryk Walczak i Filip Ivić. Obaj przywitali się z kielecką publicznością.

Kulminacyjnym momentem świętowania było podniesienie trzech pucharów i odśpiewanie "We are the Champions". Drużyna wspólnie z kibicami zaintonowała kilka przyśpiewek, słyszanych na codzień na trybunach.

 

We wrześniu kielecki zespół będzie miał szansę na czwartą koronę. W katarskiej Dausze wystapi na Klubowych Mistrzostwach Świata.

 

[wideo] EHF TV:  zawodnicy Vive zdominowali "siódemkę" Final Four EHF Ligi Mistrzów!

 Copyright © 2010 Handball.pl - All rights reserved.