Wiadomość wydrukowana ze stron: www.handball.pl

Lubelski MKS w 1/8 finału - Kumanovo znów pokonane (wideo)


2017-11-13 20:47:14 inf. własna

Piłkarki ręczne MKS-u Perła Lublin awansowały do 1/8 finału Challange Cup. W rewanżowym meczu "na wyjeździe", który został rozegrany także w lubelskiej hali Globus rozgromiły ponownie macedońskie ZRK Kumanovo 41:18.

 

Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

Drugie spotkanie z macedońskim zespołem było dla naszej ekipy tylko formalnością. Odrobienie 41 bramek straty przez rywalki było zadaniem niemożliwym do wykonania, jedyną wątpliwość przed pierwszym gwizdkiem stanowiło zatem to, w jakich rozmiarach MKS zwycięży po raz drugi.

Rozmiary wygranej były tym razem nieco mniejsze niż dzień wcześniej, jednak mecz i tak mógł się bardzo podobać. Lublinianki grały widowiskowo i efektownie dając sporo frajdy licznie przybyłym (ok. 1500) kibicom. Ponownie brylowała Dagmara Nocuń, tym razem zdobywając 11 bramek.

- Z całym szacunkiem dla naszych rywalek, ale nie był to przeciwnik choćby w połowie tak dobry, jak Zagłębie z którym zmierzymy się już w sobotę. Trener Robert Lis od początku swojego pobytu wpaja nam jednak, żeby podchodzić z respektem do każdego rywala i tak było w tym dwumeczu. Przyznam przy tym, że takiego pogromu się nie spodziewałam - mówi Marta Gęga, która w drugim spotkaniu zdobyła pięć bramek, ponownie popisując się efektownymi "wkrętkami".

  

[wideo] MKS TV: Szał w lublskiej szatni po dwumeczu z Kumanovem!

 

 

ZRK Kumanovo - MKS Perła Lublin 18:41 (7:21)

 

ZRK: Diczkowikj, Naumoska - Borczewska, Borizowska 6, Iwanowska 2, Kiprijanowska 6, Kostadinowska, Markowik, Pecanowa 1, Pecewska, Peowska 1, Petkowska 1, Trajkowikj 1, Żiwkowska


MKS: Besen, Gawlik, Januchta - Achruk 4, Drabik 5, Gęga 5, Matuszczyk, Niesciaruk 3, Nocuń 11, Repelewska 4, Rola 7, Rosiak  2

 Copyright © 2010 Handball.pl - All rights reserved.