Wiadomość wydrukowana ze stron: www.handball.pl

Przybecki przeprasza fanów - "taki mecz nie może się powtórzyć" (wideo)


2018-10-30 17:47:32 inf. własna/ZPRP

– Chciałbym przeprosić kibiców. Zagraliśmy bardzo zły mecz. Ta porażka nie powinna się zdarzyć. Obojętnie jak byśmy nie grali takie spotkanie, jak to w Tel Awiwie, powinniśmy wygrać. Kredyt zaufania został mocno nadszarpnięty. Nie wyobrażam sobie braku awansu z grupy. Ten plan dalej jest ten sam – oceniając mecz z Izraelem powiedział tuż po przylocie do Warszawy trener Piotr Przybecki.

 

Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!


Szkoleniowiec zwrócił uwagę, że szwankowała gra w ataku pozycyjnym. Później po błędach rywale wyprowadzali skuteczne kontry. W jego ocenie Piotr Wyszomirski swoimi interwencjami w drugiej połowie dał "nowe życie" drużynie.

- Obronił kilka bardzo ważnych piłek. Powinniśmy z tego wypracować więcej niż trzy bramki przewagi. Zabrakło jednak lidera, która uspokoiłby grę. Za dużo było nerwowości w naszych poczynaniach. Po meczu w szatni odbyliśmy męską rozmowę – dodał.

Selekcjoner tłumacząc absencję w niedzielnym spotkaniu Kamila Syprzaka ocenił, że obrotowy Barcelony byłby mało przydatny w konfrontacji z szybkimi rywalami, zmieniającymi tempo rozgrywania akcji.

- Nigdy tak nie będzie, że podania na 3. piętro zawsze zapewnią bramki. On jest bardzo zmotywowany, aby wrócić do gry. Teraz w klubie występuje bardzo mało. W Lidze Mistrzów praktycznie nie gra, na boisku widać go przede wszystkim w lidze hiszpańskiej. Nie wiadomo jaka będzie jego przyszłość – zauważył.

Jego zdaniem zawodnicy Izraela zagrali podobnie jak we wcześniejszym meczu w grupie w Niemczech. Z Polską grali jednak z większą determinacją, agresywnie na nogach.

Taki mecz z Izraelem nie może się powtórzyć. W rewanżu musimy się zrehabilitować – zadeklarował.

 

[wideo] EHF TV: bramka z meczu Izrael - Polska najpiekniejszym golem 2. kolejki!

 

 Copyright © 2010 Handball.pl - All rights reserved.