Wiadomość wydrukowana ze stron: www.handball.pl

Pyrki drugie na inaugurację


2011-05-02 20:47:43 pyrki.pl
Drużyna Reflex Pyrki AZS AWF Poznań zajęła 2. miejsce w rozgrywanym w Wolsztynie turnieju eliminacyjnym mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej. W niedzielnych zmaganiach na piasku poznanianki musiały uznać wyższość aktualnego mistrza - zespołu AZS AWF Wrocław. Najlepszą bramkarką turnieju wybrana została jednak Ewa Wozińska z Pyrek.
 
- Turniej możemy uznać za dość udany. Wprawdzie nie udało się pokonać zespołu z Wrocławia, ale myślę, że mecz był zacięty i mógł podobać się kibicom. Potrzebujemy trochę czasu, żeby w nowym składzie, w jakim teraz gramy, lepiej rozumieć się na boisku. Wyraźnie widać, że poziom plażówki będzie w tym sezonie jeszcze wyższy, dlatego na każde zwycięstwo będzie trzeba mocno zapracować - przyznała Wozińska.
 
Klasyfikacja końcowa turnieju w Wolsztynie:
1. AZS AWF Wrocław
2. Reflex Pyrki AZS AWF Poznań
3. Red Hot Czili Buk
4. Warszawa Skład
 
Poznańskie Pyrki już szósty rok z rzędu uczestniczą w rozgrywkach piłki ręcznej plażowej. Na swoim koncie mają już cztery medale Mistrzostw Polski. W tym roku staną przed kolejną szansą na powiększenie swojego dorobku. Walka o najwyższe trofea zakończona zostanie pod koniec sierpnia w Starych Jabłonkach.
 
Więcej o zespole na stronie internetowej (www.pyrki.pl) oraz na facebooku (www.facebook.com/pyrki). 


Copyright © 2010 Handball.pl - All rights reserved.