Handball.pl - bilboard
Belka - przyjaciel recznej
MŚ 2017: Chorwacja wypunktowała Egipt Zdjęcia: 10
foto: Fot. P. Montigny
1/10 nastepne
Chorwaci wypunkowali Egipt

Wynik spotkania w Montpellier otworzył znany z gry w Kielcach Manuel Strlek. Po 7-miu minutach było już 4:1, a bramkę zdobyłył były "kielczanin" Zeljko Musa, który wyróznia się we Francji fryzurą, bo ogolił głowę na "zero". Wygląda rzeczywiście groźnie.

 

Chorwacja dominowała na boisku, a Egipt tylko statystował. Nieco ponad kwadrans gry i zespół z Bałkanów prowadził już 8:3. Do końca pierwszej połowy Chorwaci kontrolowali mecz, wygrywając tę cześć gry 13:7.

 

Kiedy na początku drugiej odłony świetnie grający skrzydłowy Zlatko Horvat dorzucił na 14:7, wydawało się, że jest po meczu. Nie dla twardych Egipcjan, którzy wykorzystali rozluźnienie w szeregach pewnego wygranej rywala.

 

Egipt niespodziewanie zdobył pięć goli z rzędu (14:12) i w 38-mej minucie wrócił do gry. Wtedz ciężar zdobywania goli przejął na siebie Chorwat Luka Cindrić, który w 57-ej minucie wyprowadził swj zespół na prowadzenie 21:16.

 

Chorwaci byli już pewni wygranej, a Egiptowi zostało co najwyżej wypolerowanie wyniku. Zespół z Afryki zdobył trzy gole z rzędu, ale ostatecznie przegrał 19:21. Chorwacja tym samym - jako ostatni team - zapewniła sobie miejsce w czołowej ósemce MŚ.

 

Zobacz wszystkie wyniki 1/8 finału MŚ 2017!

podziel się galerią:
MŚ 2017: Chorwacja wypunktowała EgiptZdjęcia: 10
1/10 nastepne
« zobacz liste opinii
Temat: 
Treść: 
Podpis: 
 
Redakcja Handball.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens