Salming 2
Polska MŚ 2017 M
30.01.2017 Autor: Fot. St. Pillaud
Reprezentacja Francji obroniła tytuł mistrza świata. W wielkim finalu, rozegranym w Paryżu, gospodarze imprezy pokonali Norwegię. Trójkolowi w całym turnieju nie przegrali żadnego meczu, będąc ekipą zdecydowanie wyróżniającą się na trle pozostałych zespołów. To (...)
29.01.2017 Autor: Fot. St. Pillaud
Reprezentacja Słowenii zdobyła brązowy meda MŚ 2017. Po emocjonującym małym finale pokonała Chorwację 31:30. W pierwszej połowie w Derbach Bałkanów dominowali Chorwaci, ale dali się doścignąć ambitnie grającym Słoweńcom.   Więcej o meczu Słowenia - Chorwacja! (...)
27.01.2017 Autor: Fot. St. Pillaud
Reprezentacja Norwegii po dramatycznym meczu z Chorwacją awansowała do finału MŚ 2017. Zespół ze Skandynawii wygrał po dogrywce 28:25, choć po regulaminowym czasie gry bliżej awansu byli... Chorwaci. Oba zespoły stworzyły w paryskiej hali Bercy wspaniałe widowisko, a każda z (...)
Reprezentacja Francji awansowała do wielkiego finału MŚ 2017 piłkarzy ręcznych. Gospodarz turnieju wygrał w pierwszym półfinałowym meczu ze Słowenią 31:25, prowadząc do przerwy 15:12. Francuzi byli w przekroju całego spotkania zespołem lepszym, który kontrolował sytuację na (...)
25.01.2017 Autor: Fot. P. Montigny
W najbardziej zaciętym i wyrównanym meczu ćwierćfinałwym MŚ 2017 Chorwacja minimalnie pokonała Hiszpanię. Obie ekipy do końca walczyły o awans do czołowej czwórki turnieju we Francji. Końcówkę lepiej rozegrali jednak Chorwaci, a Hiszpanie - choć mogli doprowadzić do (...)
25.01.2017 Autor: Fot. St. Pillaud
Reprezentacja Słowenii awansowała do półfinału MŚ 2017 piłkarzy ręcznych. Zespół z Bałkanów w dość klarowny sposób rozprawił się z Katarem, wygrywając 32:30. Słowńcy wpracowali sobie prawei 10 bramek bezpiecznej przewagi, a pogoń aktualnych jeszcze (...)
24.01.2017 Autor: Fot. St. Pillaud