MHA - belka nowa
15.02.2019 20:14 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Na sekundy przed zakończeniem meczu na tablicy świetlnej widniał remis 26:26 i wydawało się, że znowu kibice będą oglądać rzuty karne. Michał Peret zdecydował się jednak na desperacki rzut ze środka boiska i trafił do pustej bramki zabrzan, obok wracającego bramkarza gości. Szału radości (...)
15.02.2019 20:12 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Piotr Frelek nie będzie już trenerem szczypiornistów Sandra SPA Pogoni Szczecin. Drużynę Sandra SPA Pogoni objął przed 2017/2018 i był z nią związany przez blisko 1,5 roku.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! - To była moja autonomiczna decyzja – (...)
14.02.2019 19:38 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Orlen Wisła Płock rozbiła Gwardię Opole 29:17 w meczu 18. kolejki PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych. Gospodarze już do przerwy zaznaczyli swoją przygniatającą przewagę, a goście do końca spotkania nie otrząsnęli się z początkowego knock-downu.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
13.02.2019 22:40 Źródło: inf. własna/ZPRP/Azoty Puławy
W drugiej serii spotkań fazy grupowej Pucharu EHF bliscy sprawienia dużej niespodzianki byli zawodnicy Azotów Puławy. Zawodnicy trenera Bartosza Jureckiego przegrali na wyjeździe z THW Kiel 23:26.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Pierwsze dziesięć (...)
13.02.2019 21:12 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
PGE VIVE Kielce nie pozostawił najmniejszych złudzeń w hali Netto Areny. Po koncertowej pierwszej połowie i prowadzeniu 23:8, w drugiej zwolnili z tonu pozwalając sobie na coraz więcej efektownych akcji. Ostatecznie pokonali podopiecznych Piotra Frelka 40:23   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
13.02.2019 14:19 Źródło: inf. własna/ZPRP