I Love Handball - Belka duza 2
Belka - przyjaciel recznej
Współpraca

Dziennikarska – w Polsce i w Europie w ciągu roku odbywa się kilkanaście tysięcy meczów piłki ręcznej. Chcemy o nich pisać przy Waszej pomocy.  Szczegóły  w dziale Twórz z nami Handball.pl!

 

Patronacka – jeśli organizujecie ciekawą imprezę popularyzującą polski handball, turniej piłki ręcznej, to koniecznie nas o tym poinformujcie. Obejmiemy patronat nad imprezą i chętnie o niej napiszemy na Handball.pl!

 

Sponsorska – wszelkie szczegóły w dziale Reklama

 

Web cross-promocja - jeśli piszesz także o piłce ręcznej, prowadzisz oficjalną lub nieoficjalną stronę klubu piłki ręcznej, to podeślij nam linka. Dodamy go do naszej bazy w zamian za promocję naszej strony. Szczegóły w dziale Linki, linki, linki…

 

Przekaż newsa - jeśli uważasz, że masz informacje, którą chcesz się podzielić z Internautami, korzystającymi z wortalu Handball.pl, zajrzyj do działu: Podziel się z nami newsem!

 

Reklamuj Handball.pl - jeśli uważasz, że warto z nami współpracować i promować nasz serwis na Twojej stronie, to poniżej prezentujemy bannery do wykorzystania.

 

Banner Handball.pl (468x60 pix)

 

 

Double banner Handball.pl (468x120pix):

 

 

MP Kalisz 2019
Koszulka box 4 300 nad newsletter
Czy piłkarze ręczni Azotów Puławy wyjdą z grupy Pucharu EHF, w której rywalizują z THW Kiel, Fraikin BM Granollers i GOG?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens