plzowka_927_250
I Love Handball - Belka duza 2
plażówka
A A A
Czas na rozstrzygnięcia w MP 2016 - "walczyć o każdy centymetr boiska"
20.07.2016 21:11 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

W minioną niedzielę zakończyły się Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej plażowej. W rozgrywanym w Budapeszcie turnieju reprezentacja Polski kobiet zajęła 10. miejsce, a w składzie biało – czerwonych wystąpiła bramkarka Reflex AZS AWF Volkswagen Poznań – Zuzanna Rychlewska.


- Mistrzostwa były zorganizowane na bardzo wysokim poziomie i pod tym względem nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Nasza reprezentacja zajęła 10. miejsce, które nie jest szczytem jej możliwości.


W grze zabrakło przede wszystkim skuteczności i trochę szczęścia, które przydaje się w końcówkach meczów. Wiemy jednak, nad czym trzeba popracować w przyszłości. Jestem dumna, że mogłam reprezentować nasz kraj na takiej imprezie! – powiedziała po powrocie Rychlewska.


Bramkarka akademiczek, podobnie jak pozostałe zawodniczki AZS AWF, muszą już jednak zapomnieć o emocjach związanych z rozgrywkami na światowym poziomie i intensywnie przygotowują się do ostatniego turnieju Mistrzostw Polski, który rozegrany zostanie w najbliższy weekend w Gdańsku.


- Przed finałowym turniejem w naszej ekipie panuje bardzo pozytywna atmosfera. Jesteśmy w pełni zmobilizowane i na pewno będziemy walczyć o każdy centymetr boiska. Wkładamy dużo pracy w przygotowania do turniejów i liczymy, że ten wysiłek przyniesie oczekiwany efekt. Celujemy w podium Mistrzostw Polski i wierzymy, że osiągniemy założony przed sezonem cel - powiedziała Karolina Pakosz, skrzydłowa AZS AWF.

 

Koszulka box 2 300 nad newsletter
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
MP Kalisz 2019
Koszulka box 3 300 nad newsletter
Czy polscy piłkarze ręczni, którzy w grupie 1 rywalizują z Niemcami, Izraelem i Kosowem, awansują do EHF Euro 2020?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens