Handball.pl - bilboard
Belka - przyjaciel recznej
plażówka
A A A
PGNiG Polish Beach Handball Tour - czas na Gdańsk! (wideo)
26.07.2014 16:47 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Już w pierwszy weekend sierpnia w Gdańsku zostanie rozegrany ostatni tegoroczny turniej beach handballu zaliczany do klasyfikacji mistrzostw Polski. Organizatorzy zapowiadają moc atrakcji dla każdego kibica zainteresowanego sportem. Patronem medialnym PGNiG Polish Beach Handball Tour w Gdańsku jest wortal handball.pl.
 

W Gdańsku poznamy medalistów MP 2014 w plażowej piłce ręcznej (Fot. mat prasowe)
Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!

 

PGNiG Polish Beach Handball Tour to cykl turniejów piłki ręcznej plażowej. Wielki Finał odbędzie się na gdańskiej plaży przy molo w Brzeźnie.

Zawody, w których udział weźmie czołówka żeńskich i męskich zespołów z całej Europy, zaliczane są do elitarnego cyklu European Beach Handball Tour.

Imprezie dodatkowo towarzyszyć będzie wiele innych sportowych atrakcji, nie tylko dla amatorów szczypiorniaka.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Już w piątek organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. Jedną z nich jest trening z Arturem Siódmiakiem - byłym reprezentantem Polski w piłce ręcznej - a także mini turniej beach handballa oraz liczne konkursy i  animacje.

Dzieci i młodzież będą miały okazję trenować na boiskach, na których grać będą profesjonaliści.

- Jak na finał przystało, na gdańskiej plaży będzie mnóstwo atrakcji zarówno sportowych jak i imprez towarzyszących. Będzie Plażowy Maraton Zumby, Mecz Gwiazd z udziałem znanych sportowców i gwiazd z dużego i małego ekranu. Rafał i Marcin Mroczek, Przemek Cypriański, Darek Michalczewski, Adam Korol i wielu innych. Zapraszamy całe rodziny już od piątku na weekend pełen wrażeń zarówno w ramach czynnego jak i biernego uczestnictwa - mówi handball.pl Artur Siódmiak.

W piątek podczas Artur Siódmiak Summer Tour odbędą się warsztaty z plażowej piłki ręcznej a sobotę i niedzielę emocjonujące mecze w ramach finałów PGNiG Polish Beach Handball oraz European Beachhandball Tour.

Jak na finał przystało, na gdańskiej plaży będzie mnóstwo atrakcji zarówno sportowych jak i imprez towarzyszących
Artur Siódmiak, organizator turnieju
Piątkowe warsztaty poprowadzą Reprezentantki Polski w Plażowej Piłce Ręcznej.

Sobota i niedziela to przede wszystkim wiele sportowych emocji, związanych z meczami, odgrywanymi jednocześnie na trzech boiskach z trybunami.

Organizatorzy rozgrywek zadbają o to, by zachęcić do udziału w imprezie nie tylko pasjonatów piłki ręcznej.

Oprócz zawodów dla profesjonalistów, turnieju młodzieżowego oraz treningu z Arturem Siódmiakiem, będzie można wziąć udział w zajęciach fitness na plaży, Maratonu Zumby czy pokazów frisbee.

PGNiG Polish Beach Handball Tour to największy w Europie cykl turniejów piłki ręcznej plażowej, organizowany w
ramach European Beach Handball Tour. Organizatorami wydarzenia są Fundacja Akademia Sportu Artura
Siódmiaka oraz Stowarzyszenie Polska Piłka Ręczna.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Minister Sportu i Turstyki Marek Biernat, Prezes PKOL Andrzej Kraśnicki
i Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz. 


- PGNiG Polish Beachhandball Tour to projekt wielowarstwowy, który ma na celu promocję atrakcyjnej aktywności fizycznej całych rodzin, rywalizacje w obszarze sportu kwalifikowanego oraz pozytywnych postaw na trybunach. W czasie odbywającego się tego dnia letniego CAMPu rozegrany zostanie mini-turniej oraz warsztaty dla dzieci. Wszyscy chętni będą mogli poznać tajniki plażowej piłki ręcznej i spróbować swoich sił na profesjonalnych boiskach. Piątek ma być świętem dla całych rodzin. Zapraszam nad Morze, będzie gorąco, zarówno w obszarze emocji sportowych jak i atrakcji przygotowanych dla kibiców - dodaje Artur Siódmiak.
 


 

Więcej informacji można znaleźć na profilu imprezy na facebooku (www.facebook.com/PBHTour) oraz na stronie www.fundacjaakademiasportu.pl, www.pbtour.pl. 

Handballowe_zeszyty_3
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Koszulka box 4 300 nad newsletter
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens