MHA - belka nowa
młodzież
A A A
Będzie rekordowy sezon na Podbeskidziu
05.08.2016 18:58 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Aż dwadzieścia sześć drużyn wystartuje w nowym sezonie Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt. To kolejny rekord rozgrywek, które dynamicznie się rozwijają.
 

Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 
Zgłoszenia do rozgrywek w I i II Lidze w sezonie 2016/2017 przyjmowane były do 31 lipca. Cieszyły się dużą popularnością.

- Jesteśmy mile zaskoczeni aż taka liczbą chętnych drużyn, wśród których będzie aż pięć debiutujących w naszych rozgrywkach: Czaniec, Gimnazjum Lelów, Kęty, Porąbka i SPR Młody Żywiec. Sympatyczną niespodzianką jest zwłaszcza zgłoszenie się drużyny z Lelowa, czyli miejscowości aż z powiatu częstochowskiego - mówi handball.pl  Dorota Mikołajek, prezes Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Żywiecczyzna

- Chcemy też podkreślić, że pomimo upływu terminu, nadal można zgłosić drużyny do rozgrywek w Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt - dodaje Sabina Kiełtucka, wiceprezes Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Żywiecczyzna.

W I Lidze w nowym sezonie 2016/2017 zagra 12 ekip: Bystra Team, SPR Łodygowice, Bystra Gimnazjum, Team Jeleśnia, SPR Żywiec, LKS Orzeł Łękawica, Ujsoły, Węgierska Górka, ZPR Rajcza, MKS Skarbek Tarnowskie Góry, SPR Świnna i Iskra Zawiercie.

Z kolei w II Lidze rywalizować będzie 14 drużyn: SPR Twardorzeczka, SPR Koszarawa, Gimnazjum Łękawica, PKS Olimpijczyk Gilowice, SPR Ślemień, SPR Milówka, PTG Sokół w Gminie Czernichów I, PTG Sokół w Gminie Czernichów II, SPR Wieprz oraz wspomniani już debiutanci: Czaniec, Gimnazjum Lelów, Kęty, Porąbka i SPR Młody Żywiec.

Chcesz zagrać w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt? Zgłoś drużynę do ligi!

oceń + 3 (3 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens