plzowka_927_250
Belka - przyjaciel recznej
młodzież
A A A
Czas na Handball Fest - "idziemy za ciosem i robimy kolejne turnieje"
29.05.2018 11:29 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Działacze ze Szczypiorniaka Lesznowola nie zasypiają gruszek w popiele. Jeszcze nie tak dawno debiutowali z grudniowym turniejemj PIŁKA RĘCZNA UZALEŻNIA, a już w planach mają czerwcowe i wrzesniowe zawody. Wortal handball.pl objał imprezy patronatem medialnym.
 

Piłka ręczna w Szczypiorniaku Lesznowola działa bardzo prężnie (Fot. mat. prasowe / A.Niezabitowska)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!


UKS Szczypiorniak Lesznowola zorganizuje dwa turnieje o nazwie Handball Fest w kategorii młodzików. W każdym z nich wystąpi po osiem drużyn. Pierwszy termin to 9-ty, drugi 15-ty września 2018. W sumie w dwóch turniejach wystąpi około 260 zawodników.

Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy po cztery ekipy.

 

- Każda z drużyn rozegra w sumie 5 meczów, niezaleznie od osiąganych wyników. Trzy w grupie i dwa w strefie pucharowej. Będą półfinały i finały oraz gry o miejsca 5-8. Będzie więc sporo grania na dobrym poziomie. Po pierwszym grudniowym turnieju zebraliśmy sporo pozytywnych ocen i idziemy za ciosem, bo jak mówi nasze hasło "Piłka ręczna uzależnia" i coś w tym jest. I organizujemy dwa turnieje jeden w czerwcu, a drugi we wrześniu - mówi handball.pl Michał Zieliński, organizator zawodów.

Organizatorzy przekonują, że handball to doskonały sposób na krzewienie sportu i kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, a przy okazji można na takich zawodach wyłapac wielkie sportowe talenty. Przy okazji w turnieju pojawią się akcenty 100-lecia odzyskania niepodległości i jednocześnie stulecia piłki ręcznej na ziemiach polskich. Tak turniej to także promowanie sportu jako takiego i integracja środowiska piłki ręcznej.

 

Wszystkie mecze rodzice i znajomi zawodników oraz kibice szczypiorniaka w młodziezoym wydaniu będa mogli śledzić na żywo na oficjalnym kanale YT - Piłka ręczna Uzależnia.

W turniejach zagrają: Anilana I Łódź, Anilana II Łódź,  Junak Włocławek, ROKiS Radzymin, Victoria Piaseczno, Włókniarz Konstantynów Łódzki oraz gospodarze ze Szczypiorniaka Lesznowola. To oznacza, że zostało jeszcze jedno wolne miejsce.

Szczegółowe informacje o turniejach w Mysiadle można znaleźć na stronie handballfest.pl

Koszulka box 2 300 nad newsletter
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
MP Kalisz 2019
Koszulka box 4 300 nad newsletter
Czy polscy piłkarze ręczni, którzy w grupie 1 rywalizują z Niemcami, Izraelem i Kosowem, awansują do EHF Euro 2020?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens