Handball.pl - bilboard
Belka - przyjaciel recznej
młodzież
A A A
Czas na Lion Cup 2015 - zapraszamy w czerwcu do Legnicy!
12.05.2015 12:59 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Na początku czerwca – od 4 do 7-go - w Legnicy zostanie zorganizowany międzynarodowy festiwal piłki ręcznej Lion Cup 2015. Organizatorzy zapowiadają, że będą to jedna z największych młodzieżowych imprez w kraju. Patronat nad imprezą sprawuje handball.pl.
 

Zaproszenie na Lion Cup 2015 można pobrać w dole tego artykułu (Fot. mat. prasowe)
Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!


W turnieju mogą wziąć udział drużyny chłopców i dziewcząt w aż siedmiu kategoriach wiekowych. Dla chłopców przewidziane są kategorie cztery kategorie: 1997, 1999, 2001i 2003. Dziewczęta będą natomiast rywalizować w kategoriach: 1999, 2001, 2003.

- W zeszłym roku do turnieju zgłosiło się ponad 34 drużyn z całej Polski. W tym roku jesteśmy w stanie zorganizować jeszcze większy turniej, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do Legnicy na Lion Cup 2015 – mówi handball.pl Tomasz Dobrołowicz, organizator turnieju.

Gospodarzem zawodów jest Uczniowski Klub Sportowy EUCO ”Dziewiątka” Legnica, który działa w SP nr 9 w Legnicy. W turniej zaangażowane są mocno także: Urząd Miasta Legnica, ZPRP, Europejskiej Centrum Odszkodowań Euco oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

W zeszłym roku do turnieju zgłosiło się ponad 34 drużyn z całej Polski. W tym roku jesteśmy w stanie zorganizować jeszcze większy turniej, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do Legnicy na Lion Cup 2015
Tomasz Dobrołowicz, organizator turnieju
- Nasz turniej to wydarzenie na skalę krajową, które ma na celu rozpowszechnienie piłki ręcznej w Polsce, a w przyszłości i na świecie. Wiemy z własnego doświadczenia, że organizacja tak  dużego przedsięwzięcia, jakim jest Międzynarodowy Festiwal "Lion Cup Legnica" ma przełożenie chociażby na zwiększenie liczby drużyn oraz zawodników w naszym klubie.

 

- Z roku na rok mamy tendencję wzrostową, jeżeli chodzi o liczbę uczestniczących w turnieju drużyn. Liczymy, że w tym roku nie będzie inaczej - zapewnia Tomasz Dobrołowicz, który razem ze współpracownikami przygotował specjalne nagrody i atrakcje dla uczestników.

Najlepsze drużyny dostaną nagrody i medale, ale każda osoba, która przyjedzie do Legnicy, wyjedzie ze specjalną koszulką, dedykowaną na zawody. Jak mówią nam organizatorzy oprócz samej rywalizacji uczestnicy będą uczestniczyć w szeregu imprez towarzyszących. Między innymi na legnickim basenie a także będą świadkami meczu "Trenerzy vs Sędziowie”.

Już teraz każdy zespół, który jest zainteresowany udziałem w Lion Cup 2015, może zgłaszać się do organizatorów.
 

Tomasz Dobrołowicz
Kontakt e-mail: uksdziewiatka.legnica@interia.pl
Kontakt telefoniczny: 0-501 595 112

 

Materiały do pobrania:

 

Lion Cup 2015 – komunikat prasowy i regulamin zawodów
 

Lion Cup 2015 – karta zgłoszeniowa drużyny do turnieju

  Handballowe_koszulki_640_2
oceń + 7 (7 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens