Handball.pl - bilboard
Belka - przyjaciel recznej
młodzież
A A A
Handballowe zeszyty do szkoły dla uczniów od handball.pl!
08.08.2015 14:14 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Każdy uczący się handballista i handballistka - oprócz obowiązkowych treningów - powinien pamiętać także o nauce. Jak zaakcentować swoją handballową pasję w szkole podczas lekcji? Każdy może to zrobić dzięki szkolnym zeszytom od handball.pl!

 

Zeszyty dla uczniów związanych z piłką ręczną (Fot. mat. prasowe)
Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!


Zespół marketingowy naszego wortalu przygotował dwa rodzaje zeszytów dla wszystkich uczniów związanych z piłką ręczną.


Pierwszym projektem jest biało-czerwony zeszyt z piłką i napisem: Keep Calm and Play Handball, który jest parafrazą słynnego hasła angielskiego: Keep Calm and Carry On.


Drugim projektem jest czterokolorowy zeszyt z handballową chmurą, w której zawieszone są wszystkie wyrazy związane z piłką ręczną. Oczywiście w centralnym miejscu zeszytu króluje słowo handball, które dla nas wszystkich w sporcie jest najważniejsze.


Zeszyty mają lśniące i kredowe okładki najwyższej jakości. Są klasycznego formatu zeszytowego do szkoły A5 i liczą 60 kartek w kratkę. Papier w środku jest o podwyższonej jakościowo gramaturze.
- Zeszyty mają lśniące i kredowe okładki najwyższej jakości. Są klasycznego formatu zeszytowego do szkoły A5 i liczą 60 kartek w kratkę. Papier w środku jest o podwyższonej jakościowo gramaturze - zapewniał handball.pl producent, u którego postanowiliśmy zamówić dla Was handballowe zeszyty. Możemy potwierdzić, że dotrzymał słowa!


Zeszyty można zamawiać indywidualnie, przez drużynę, klub lub organizację. Dla organizatorów zawodów sportowych, klubów i drużyn przewidujemy wysokie rabaty. Informację o sprzedaży hurtowej można uzyskać, pisząc na nasz e-mail: reklama@handball.pl


Chcesz już teraz zamówić handballowe zeszyty do szkoły? Wystarczy poprawnie wypełnić specjalny formularz, wpłacić odpowiednią sumę na nasze konto, które dostaniesz od nas w e-mailu i handballowy zeszyt wyląduje na Twoim biurku! Super zeszyt do szkoły może być Twój!


Wypełnij specjalny formularz w naszym sklepiku i zamów handballowe zeszyty!

  Handballowe_koszulki_640_2
oceń + 9 (9 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Koszulka box 4 300 nad newsletter
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens