Handball.pl - bilboard
Belka - przyjaciel recznej
młodzież
A A A
Lion Cup 2015: zagra blisko 30 drużyn - znamy oficjalny terminarz
02.06.2015 13:00 Źródło: inf. własna
komentarzy 2

Blisko trzydzieści drużyn weźmie udział w turnieju piłki ręcznej Lion Cup w Legnicy. Piłkarki ręczne będą rywalizować w trzech kategoriach wiekowych, a szczypiorniści w czterech. Handball.pl jest partnerem medialnym imprezy.

 

Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!

 

W zależności od liczby zgłoszeń do turnieju w różnych kategoraiach zostana rozegranie odpowiednie systemy gier. Młodsze roczniki zagrają każdy mecz 2x15, starsze 2x25 minut. Zwycięzców zawodów, którzy bedąrywalizować w trzech halach, we wszystkich kategoriach poznamy we wczesne popołudnie w niedzielę. 

 

Gospodarzem zawodów jest Uczniowski Klub Sportowy EUCO ”Dziewiątka” Legnica, który działa w SP nr 9 w Legnicy. W turniej zaangażowane są mocno także: Urząd Miasta Legnica, ZPRP, Europejskiej Centrum Odszkodowań Euco oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.


- Nasz turniej to wydarzenie na skalę krajową, które ma na celu rozpowszechnienie piłki ręcznej w Polsce, a w przyszłości i na świecie. Wiemy z własnego doświadczenia, że organizacja tak  dużego przedsięwzięcia, jakim jest Międzynarodowy Festiwal "Lion Cup Legnica" ma przełożenie chociażby na zwiększenie liczby drużyn oraz zawodników w naszym klubie - powiedział Tomasz Dobrołowicz, organizator zawodów.


Najlepsze drużyny dostaną nagrody i medale, ale każda osoba, która przyjedzie do Legnicy, wyjedzie ze specjalną koszulką, dedykowaną na zawody. Jak mówią nam organizatorzy oprócz samej rywalizacji uczestnicy będą uczestniczyć w szeregu imprez towarzyszących. Między innymi na legnickim basenie a także będą świadkami meczu "Trenerzy vs Sędziowie”.

 

CHŁOPCY - rocznik. 99/00:
1. EUCO UKS Dziewiątka Legnica
2. UKS Trójka Nowa Sól
3. UKS Krakowia Kraków
4. UKS Zenit Żdanów

1 dzień  -  05.06.2015' ( piątek ) hala - ZSTiO
8:00 EUCO UKS Dziewiątka - UKS Zenit Żdanów
10:00 EUCO UKS Dziewiątka - UKS Krakowiak Kraków
13:00 UKS Zenit Żdanów - UKS Trójka Nowa Sól
14:00 UKS Krakowiak Kraków - EUCO UKS Dziewiątka
16:00 UKS Krakowiak Kraków - UKS Zenit Żdanów
17:00 UKS Trójka Nowa Sól - EUCO UKS Dziewiątka

2 dzień  -  06.06.2015' ( sobota ) hala - ZSTiO
8:00 EUCO UKS Dziewiątka - UKS Trójka Nowa Sól
9:00 UKS Zenit Żdanów - UKS Krakowiak Kraków
11:00 UKS Trójka Nowa Sól - UKS Krakowiak Kraków
12:00 UKS Zenit Żdanów - EUCO UKS Dziewiątka
14:00 UKS Trójka Nowa Sól - UKS Zenit Żdanów
16:00 UKS Krakowiak Kraków - UKS Trójka Nowa Sól

3 dzień  -  07.06.2015' ( niedziela ) hala SEJMOWA
9:00 3 miejsce - 4 miejsce
11:00 1 miejsce - 2 miejsce

 

CHŁOPCY - rocznik 97/98
1.  MKS Zagłębie I Lubin
2. MKS Zagłębie II Lubin
3. EUCO UKS Dziewiątka I Legnica
4. EUCO UKS Dziewiątka II Legnica
5. SLO Żary
6. Kusy Szczecin

1 dzień  -  05.06.2015' ( piątek ) (Hala Sejmowa i Lotnicza)
10:00 EUCO UKS Dziewiątka I - EUCO UKS Dziewiątka II (SEJMOWA)
12:00 Kusy Szczecin - SLO Żary (LOTNICZA)
13:40 MKS Zagłębie I Lubin - MKS Zagłębie II Lubin (LOTNICZA)
13:40 Kusy Szczecin - EUCO UKS Dziewiątka II (SEJMOWA)
16:00 MKS Zagłębie I Lubin - EUCO UKS Dziewiątka I (SEJMOWA)
17:00 MKS Zagłębie II Lubin - SLO Żary (SEJMOWA)

2 dzień  -  06.06.2015' ( sobota )
8:40 MKS Zagłębie I Lubin - EUCO UKS Dziewiątka II (SEJMOWA)
9:40 MKS Zagłębie II Lubin -  Kusy Szczecin (SEJMOWA)
8:00 SLO Żary - EUCO UKS Dziewiątka I (LOTNICZA)
12:40 SLO Żary - MKS Zagłębie I Lubin (SEJMOWA)
14:40 EUCO UKS Dziewiątka I - Kusy Szczecin (LOTNICZA)
15:40 EUCO UKS Dziewiątka II - MKS Zagłębie II Lubin (SEJMOWA)

3 dzień  -  07.06.2015' ( niedziela )
8:00 EUCO UKS Dziewiątka II - SLO Żary (SEJMOWA)
10:20 EUCO UKS Dziewiątka I - MKS Zagłębie II Lubin (SEJMOWA)
12:40 Kusy Szczecin - MKS Zagłębie I Lubin (LOTNICZA)

 

CHŁOPCY - rocznik 03 i młodsi
1. EUCO UKS Dziewiątka I Legnica
2. EUCO UKS Dziewiątka II Legnica
3. SPR Chrobry Głogów
4. Orlik Świebodzin

1 dzień  -  05.06.2015' ( piątek ) hala - SEJMOWA
8:00 EUCO UKS Dziewiątka I - EUCO UKS Dziewiątka II
9:20 EUCO UKS Dziewiątka I - SPR Chrobry Głogów
11:00 EUCO UKS Dziewiątka II - SPR Chrobry Głogów
12:20 SPR Chrobry Głogów - EUCO UKS Dziewiątka I
14:40 SPR Chrobry Głogów - EUCO UKS Dziewiątka II

2 dzień  -  06.06.2015' ( sobota ) hala SEJMOWA
8:00 EUCO UKS Dziewiątka II - EUCO UKS Dziewiątka I
10:40 EUCO UKS Dziewiątka I - Orlik Świebodzin
12:00 Orlik Świebodzin - EUCO UKS Dziewiątka II
13:40 Orlik Świebodzin - SPR Chrobry Głogów
15:00 Orlik Świebodzin - EUCO UKS Dziewiątka I
16:40 EUCO UKS Dziewiątka II -  Orlik Świebodzin
18:00 SPR Chrobry Głogów - Orlik Świebodzin

3 dzień  -  07.06.2015' ( niedziela ) hala SEJMOWA
9:00 3 miejsce - 4 miejsce
12:00 1 miejsce - 2 miejsce

 

CHŁOPCY - rocznik 01/02:
1. SL GKS Olsza Olszyna
2. EUCO UKS Dziewiątka I Legnica
3. EUCO UKS Dziewiątka II Legnica
4. UKS Piątka Słupsk
5. MSPR Siódemka-Miedź Legnica

1. dzień  -  05.06.2015' ( piątek ) hala LOTNICZA
8:00 EUCO UKS Dziewiątka I - MSPR Siódemka-Miedź
9:20 EUCO UKS Dziewiątka II - UKS Piątka Słupsk
10:40 SL GKS Olsza Olszyna -EUCO UKS Dziewiątka I
13:00 UKS Piątka Słupsk - MSPR Siódemka-Miedź
15:20 EUCO UKS Dziewiątka II - SL GKS Olsza Olszyna

2. dzień  -  06.06.2015' ( sobota ) hala LOTNICZA
9:40 MSPR Siódemka-Miedź - EUCO UKS Dziewiątka II
11:00 SL GKS Olsza Olszyna - UKS Piątka Słupsk
12:20 EUCO UKS Dziewiątka I - EUCO UKS Dziewiątka II
13:40 MSPR Siódemka-Miedź - SL GKS Olsza Olszyna
16:00 UKS Piątka Słupsk - EUCO UKS Dziewiątka I

3. dzień  -  07.06.2015' ( niedziela ) hala LOTNICZA

8:00  5 miejsce - 3 miejsce
9:20 4 miejsce - 5 miejsce
10:40 3 miejsce - 4 miejsce
12:00 1 miejsce - 2 miejsce

 

DZIEWCZĘTA - rocznik. 01/02:
1. EUCO UKS Dziewiątka Legnica
2. UKS Handball-28 Wrocław
3. SL GKS Olsza I Olszyna
4. SL GKS Olsza II Olszyna
5. Kadra Dolnego Śląska
6. SP Mirsk

1. dzień  -  05.06.2015' ( piątek ) hala LOTNICZA
8:40 EUCO UKS Dziewiątka - Handball-28 Wrocław
10:00 SL GKS Olsza I Olszyna - SL GKS Olsza II Olszyna
11:20 SP Mirsk - Dolny Śląsk
14:40 SL GKS Olsza I Olszyna - EUCO UKS Dziewiątka
16:00 SL GKS Olsza II Olszyna -  Dolny Śląsk
16:40 Handball-28 Wrocław - SP Mirsk

2. dzień  -  06.06.2015' ( sobota ) hala LOTNICZA
9:00 EUCO UKS Dziewiątka - SP Mirsk
10:20 Dolny Śląsk -  SL GKS Olsza I Olszyna
11:40 SL GKS Olsza II Olszyna -  Handball-28 Wrocław
13:00 Handball-28 Wrocław - Dolny Śląsk
15:20 SL GKS Olsza I Olszyna - SP Mirsk
16:40 EUCO UKS Dziewiątka - SL GKS Olsza II Olszyna

3. dzień  -  07.06.2015' ( niedziela ) hala LOTNICZA
8:40 Handball-28 Wrocław - SL GKS Olsza I Olszyna
10:00 SP Mirsk - SL GKS Olsza II Olszyna
11:20 Dolny Śląsk - EUCO UKS Dziewiątka

 

DZIEWCZĘTA  - rocznik 03 i młodsze:
1. EUCO UKS Dziewiątka I Legnica
2. EUCO UKS Dziewiątka II Legnica
3. SL GKS Olsza Olszyna


1. dzień - 05.06.2015' ( piątek ) hal a SEJMOWA
8:40 EUCO UKS Dziewiątka II - EUCO UKS Dziewiątka I
11:40 EUCO UKS Dziewiątka I - SL GKS Olsza Olszyna
13:00 SL GKS Olsza Olszyna -  EUCO UKS Dziewiątka II

2. dzień  -  06.06.2015' ( sobota ) hala SEJMOWA
11:20 EUCO UKS Dziewiątka I - SL GKS Olsza Olszyna
14:20 SL GKS Olsza Olszyna - EUCO UKS Dziewiątka II
17:20 EUCO UKS Dziewiątka II -  EUCO UKS Dziewiątka I

3. dzień  -  07.06.2015' ( niedziela ) hala SEJMOWA
9:40 SL GKS Olsza Olszyna - EUCO UKS Dziewiątka II
11:20  EUCO UKS Dziewiątka II - EUCO UKS Dziewiątka I
12:40 EUCO UKS Dziewiątka I - SL GKS Olsza Olszyna

 

DZIEWCZĘTA - rocznik 99/00:


1. EUCO UKS Dziewiątka Legnica
2. UKS Handball-28 Wrocław
3. LZS Tor Dobrzeń Wielki

1. dzień  -  05.06.2015' ( piątek ) hala ZSTiO
9:00 Handball-28 Wrocław - EUCO UKS Dziewiątka
12:00 EUCO UKS Dziewiątka - Tor Dobrzeń Wielki
15:00 Tor Dobrzeń Wielki - Handball-28 Wrocław

2. dzień  -  06.06.2015' ( sobota ) hala ZSTiO
10:00 EUCO UKS Dziewiątka - Tor Dobrzeń Wielki
13:00 Tor Dobrzeń Wielki - Handball-28 Wrocław
15:00 Handball-28 Wrocław - EUCO UKS Dziewiątka

3. dzień  -  07.06.2015' ( niedziela ) hala ZSTiO
8:00  Tor Dobrzeń Wielki - Handball-28 Wrocław
10:00 Handball-28 Wrocław - EUCO UKS Dziewiątka
12:00 EUCO UKS Dziewiątka - Tor Dobrzeń Wielki

 

Handballowe_zeszyty_3
TAGI: lion cup  młodzież  
oceń + 4 (4 głosów)
 
podziel się artykułem
2
UKS Krakowia Kraków
Rodzic Krakowiaka | *.pl | 05.06.2015 12:19
Na turniej wiem że pojechał UKS Krakowiak 85, a nie drużyna Krakowia Kraków. Nie wiem czy to niechlujstwo redakcji Handball czy organizatora turnieju.
opinia obserwatora
rozgoryczony | *.pl | 07.06.2015 22:09
chciałbym podzielić się opinią jako obserwator---opiekun---rodzic. byliśmy z zespołem pierwszy raz na turnieju. wszystko byłoby oki..gdyby nie fakt taki, że organizator typujący osoby do zapisywania wyników oraz zmiany wyników na tablicy świetlnej..powinien dobierać odpowiednie i bezstronne do tego osoby.. sam byłem świadkiem gdzie drużyna miejscowa przegrywała kilkunastoma bramkami z drużyną z zewnątrz..i w momencie trafienia drużyny miejscowej bramka na tablicy świetlnej była podwajana (taka sytuacja miała miejsce dwa razy)...chciałbym zwrócić uwagę dla organizatora żeby do takich odpowiedzialnych zadań wyznaczał osoby pełnoletnie (a nie jak było w tym przypadku dziewczyny kilkunastoletnie, gdzie trzeba było co chwile korygować i zwracać uwagę na to co robią)..taka sytuacja miała miejsce na sali przy ul. sejmowej...
akademia_300_369
Koszulka box 4 300 nad newsletter
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens