I Love Handball - Belka duza 2
Belka - przyjaciel recznej
młodzież
A A A
Najmłodsze piłkarki ręczne spotkają się w Kraśniku
26.09.2018 21:31 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Już po raz piąty w Kraśniku spotkają się dziewczęta grające w piłkę ręczną w najmłodszej kategorii wiekowej. W dniach 28-30.09 w Kraśniku w  dwóch halach: Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Urzędowskiej 10 i Szkoły  Podstawowej nr 5 im. A. Gołasia przy ul. Popiełuszki 1 rozegrają  towarzyski turniej zorganizowany przez Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy.

 

Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!


Zmagania będą miały międzynarodowy charakter, za sprawą udziału w nich drużyny ze Słowacji i Ukrainy. Oprócz niej w turnieju wezmą udział zespoły Posady Górnej, Olimpii Końskie, UKS-u Zwierzyniec, UKS-u  Zielonka (2 drużyny), MSK Lublin (2 drużyny), SPR-u Olkusz, Karpat Użgorod (Ukraina), Juventy Michalowce (Słowacja), Żaka Kielce, SSK
Presov (Słowacja), UKS-u 49 Białystok oraz trzy zespoły gospodarza czyli KMKS Kraśnik. Łącznie w Kraśniku w "V Turnieju Dzieci w Piłce Ręcznej" zagra 16 zespołów.


Mecze trwać będą od piątku do niedzieli. Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. Zmagania zaczną się 28 września o godz. 15.00 na obu halach.  Ok. 19.40 planowane jest uroczyste otwarcie turnieju w hali Szkoły
Podstawowej nr 2.

 

W sobotę piłkarki grać będą nadal mecze w grupach oraz półfinały na halach w dzielnicy Starej i Fabrycznej Kraśnika. Niedzielne spotkania (w hali SP 2) zdecydują o ostatecznej kolejności w turnieju.


Ok. 13.00 odbędzie się uroczyste zakończenie. Turniej nie mógłby się odbyć gdyby nie wsparcie Ministerstwa Sportu i  Turystyki. Organizację turnieju wsparło także Miasto Kraśnik.

  Handballowe_koszulki_640_2
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens