Belka - przyjaciel recznej
młodzież
A A A
Ogólnopolski Obóz Sportowy HANDBALL CAMP w Głuchołazach
15.08.2019 11:51 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Pod koniec tegorocznych wakacji, w dniach 24.08 - 31.08.2019 w Ośrodku  wypoczynkowym BANDEROZA w Głuchołazach, odbędzie się letni obóz sportowy pn. HANDBALL CAMP z udziałem zespołów z Całej Polski.
 

Fragment plakatu wizującego handball cum w Głuchołazach (Fot. mat. prasowe)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!


Uczestniczące drużyny będą miały nie tylko okazję do treningów na pełnowymiarowym boisku do piłki ręcznej, czeka na nich szereg atrakcji i kompleksowe przygotowanie do nadchodzącego sezonu.

Organizator letniego CAMPU, Klub Sportowy Orzeł Opole, zapewnia drużynom udział w zajęciach Crossfit, które wzmocnią poszczególne partie ciała młodych zawodników, dla zespołów zostanie także przeprowadzona konsultacja bramkarska wraz z dedykowanymi zajęciami.

 

Pod koniec zgrupowania zaplanowano sparingi oraz mini turniej piłki ręcznej w obecności sędziów sportowych, których również zapewnia organizator. Ponadto odbędzie się konferencja dla trenerów, podczas której nastąpi wymiana myśli szkoleniowej i dyskusja na temat szkolenia dzieci i młodzieży.

Poza aspektami sportowymi drużyny będą miały dostęp do odnowy biologicznej, takiej jak jaskinia solna, sauna sucha oraz basen. Ośrodek wypoczynkowy zapewnia szereg atrakcji, takich jak wycieczka na Górę Chrobrego oraz Kopę Biskupią, nocny rajd z pochodniami oraz wycieczkę do Czech.

Cały turnus to duże wyzwanie organizacyjne i logistyczne, a na potrzeby obozu zostanie zaangażowanych wielu specjalistów i instruktorów. Zespół, który ma najwięcej kilometrów do pokonania, zawita do nas z województwa kujawsko - pomorskiego, co pokazuje, że tego typu obozy są potrzebne i z pewnością będziemy organizowali je w przyszłości, zapewniając drużynom wszelkie potrzebne aspekty szkoleniowe i organizacyjne.

 

Szczegóły organizacyjne można uzyskać pod numerem telefonu 0-533 555 781 lub na stronie banderoza.pl.

Handballowe_zeszyty_3
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens