Belka - przyjaciel recznej
młodzież
A A A
PLAPRD: turniej w Wieprzu - pierwsze zagadki rozwiązane
11.04.2017 11:59 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Czym bliżej końca sezonu Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt – tym mniej niewiadomych. Po ostatnim turnieju w Wieprzu koło Żywca rozwiązały się dwie pierwsze zagadki. Niestety te z kategorii nieprzyjemnych, bo znane są już dwie drużyny, które spadną z I do II ligi.
 

Kolejny turniej PLAPRD odbył się w Wieprzu (Fot. mat. prasowe)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!


Spadkowicze to Iskra Zawiercie i Węgierska Górka. Kto zajmie ich miejsce w przyszłym sezonie w I lidze?

To nadal pozostaje tajemnicą, bo szansę na awans ma aż sześć drużyn: PTG Sokół w Gminie Czernichów I, SPR Koszarawa, Gimnazjum Lelów, SPR Twardorzeczka, UKS Jedynka Łodygowice II i UKS Gmina Kruszyna.

Z kolei z rywalizacji o tytuł mistrza Podbeskidzia odpadł SPR Żywiec, który dość niespodziewanie przegrał z LKS Orłem Łękawicą 4:6. To oznacza, że w walce o prymat na Podbeskidziu liczą się już tylko dwie ekipy: Bystra Team i UKS Jedynka Łodygowice, czyli mistrz i wicemistrz z poprzedniego sezonu.

Teraz podbeskidzkie szczypiornistki będą miały nieco dłuższą przerwę, a ponownie zagrają na turnieju w Gilowicach koło Żywca – 27 maja.

WYNIKI:


I LIGA

SPR Żywiec - LKS Orzeł Łękawica 4:6 (2:3)
Węgierska Górka - UKS Jedynka Łodygowice 0:7
SPR Żywiec - Bystra Gimnazjum 14:13 (6:5)
Bystra Team - LKS Orzeł Łękawica 14:9 (8:5)

UKS Jedynka Łodygowice – Ujsoły 16:6 (8:5)
Węgierska Górka - ZPR Rajcza 0:7
Bystra Gimnazjum - Team Jeleśnia 15:13 (10:6)
Ujsoły - MKS Skarbek Tarnowskie Góry 12:7 (7:4)

UKS Jedynka Łodygowice – ZPR Rajcza 26:3 (12:1)
Węgierska Górka - Bystra Team 0:7
Ujsoły – Rajcza 10:5 (5:2)
Team Jeleśnia - MKS Skarbek Tarnowskie Góry 19:6 (8:4)

SPR Świnna – Ujsoły 0:7
Bystra Gimnazjum - SPR Świnna 7:0
Bystra Team - Iskra Zawiercie 7:0
Iskra Zawiercie - Team Jeleśnia 0:7
Iskra Zawiercie - SPR Świnna 0:0

II LIGA
UKS Gmina Kruszyna - PTG Sokół w Gminie Czernichów II 8:4 (5:2)
UKS Gmina Kruszyna - PTG Sokół w Gminie Czernichów I 2:8 (2:4)
UKS Gmina Kruszyna – SPR Koszarawa 2:6 (1:4)
UKS Roczyny – PTG Sokół w Gminie Czernichów I 4:10 (4:3)

UKS Jedynka Łodygowice II – UKS Gmina Kruszyna 6:4 (3:1)
SPR Koszarawa - PTG Sokół w Gminie Czernichów II 13:1 (7:1)
UKS Roczyny – SPR Milówka 6:4 (3:3)
SPR Koszarawa - SPR Ślemień 12:5 (6:3)
 

SPR Młody Żywiec – SPR Milówka 2:4 (1:1)
UKS Gmina Kruszyna – SPR Ślemień 4:3 (1:2)
UKS Jedynka Łodygowice II – PKS Olimpijczyk Gilowice 5:4 (3:3)
Czaniec - SPR Młody Żywiec 5:5 (1:4)

SPR Milówka - SPR Twardorzeczka 3:4 (2:1)
Czaniec - SPR Wieprz 7:7 (6:3)
SPR Twardorzeczka - PKS Olimpijczyk Gilowice 9:4 (2:1)
Czaniec – Porąbka 8:1 (4:0)
PKS Olimpijczyk Gilowice - SPR Wieprz 4:4 (3:1)
Porąbka - SPR Młody Żywiec 5:9 (3:3)

Handballowe_zeszyty_3
oceń + 1 (1 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Koszulka box 4 300 nad newsletter
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens