10.06.2019 18:44 Źródło: inf. własna
Politechnika Opolska wśród mężczyzn i Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach wśród kobiet zwyciężyły w Akademickich Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej, które zakończyły się w niedzielę w Krakowie.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
07.06.2019 15:30 Źródło: inf. własna
To trzy dni z piłką ręczną na wysokim poziomie. W piątek w Krakowie rozpoczęły się finały Akademickich Mistrzostw Polski, a wystartują w nich zawodniczki i zawodnicy występujący na co dzień w najwyższych klasach rozgrywkowych.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
06.06.2019 20:56 Źródło: inf. własna/ZPRP/Załębie Lubin
W rewanżowym starciu play-off o awans do MŚ 2019 Biało-Czerwone postawiły Serbkom znacznie trudniejsze warunki niż przed sześcioma dniami i w Lubinie pokonały rywalki 30:27 (12:14). Nie wystarczyło to jednak, aby odrobić straty z pierwszego, wyjazdowego meczu. Ostatecznie to zespół z (...)
05.06.2019 17:59 Źródło: inf. własna
Po raz trzeci na mapie mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej pojawi się cykl turniejów PGNiG Summer Superliga. Sponsorem tytularnym trzech największych turniejów w sezonie 2019 będzie PGNiG.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! PGNiG jest strategicznym (...)
05.06.2019 17:38 Źródło: inf. własna