03.03.2019 21:39 Źródło: inf. własna/Azoty Puławy/Kurier Lubelski
Jednobramkową porażką zakończył się wyjazd Azotów-Puławy na mecz IV kolejki fazy grupowej Pucharu EHF do Hiszpanii. Granollers wygrało z azotowcami 30:29 i pozbawili puławską drużynę szans na wyjście z grupy.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   W (...)
03.03.2019 19:43 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
113 dni – tyle czasu mielecka Stal i jej kibice czekała na zwycięstwo w PGNiG Superlidze. „Biało-Niebiescy” pod wodzą nowego szkoleniowca – Michała Przybylskiego pokonali w 20. kolejce Wybrzeże Gdańsk 30:25    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
03.03.2019 19:40 Źródło: inf. włłasna/Piotrkowianin
Ta informacja wstrząsnęła nami wszystkimi. Nie żyje obrotowy MKS Piotrkowiania Dawid Jakubowski. Zginął w niedzielę rano w miejscowości Jacentów w gminie Radoszyce.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Dawid Jakubowski jechał swoim autem i jak wynika z (...)
03.03.2019 17:17 Źródło: inf. własna/Pogoń Baltica
SPR Pogoń przebrnęła przez rundę ćwierćfinałową pucharu Challenge Cup bez większego trudu. W spotkaniu rewanżowym szczecinianki zremisowały na parkiecie w Boden 27:27. Zarówno jeden, jak i drugi zespół mógł to zwyciężyć. Bliżej były miejscowe, które trafiły (...)
03.03.2019 17:13 Źródło: inf. własna
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock awansowali do 1/8 finału EHF Ligi Mistrzów. W trzydzieści minut Nafciarze nie tylko odrobili straty z pierwszej połowy, ale również pierwszego pojedynku w ORLEN Arenie. Wygrali w Danii 27:20.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
03.03.2019 09:15 Źródło: inf. własna/Pogoń Baltica