31.10.2017 21:32 Źródło: inf. własna/ZPRP
Selekcjoner reprezentacji Polski kobiet, Leszek Krowicki powołał kadrę, którya został zgłoszona do Mistrzostw Świata 2017. Szansę na występy w Niemczech ma aż 28 zawodniczek.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Turniej zostanie rozegrany w dniach 1-17 grudnia w (...)
29.10.2017 19:15 Źródło: inf. własna/ZPRP
Polscy piłkarze ręczni stoczyli ciekawy mecz z Norwegią w swoim ostatnim występie podczas turnieju Golden League. Zespół trenera Piotra Przybeckiego zaczał fatalnie spotkanie, ale potrafił dogonić rywala i toczyć równorzędny bój ze Skandynawami. Biało-czerwoni przegrali (...)
28.10.2017 17:51 Źródło: inf. własna
Olbrzymich emiocji dostarczył mecz Polski z Danią podczas drugiego dnia turnieju Gloden League. Polacy byli bliscy wygranej, ale w ostatnich minutach stracili inicjatywę, a gospodarze turnieju włączyli szósty bieg, wygrywając 26:25.  W spotkaniu w Aarhus za najlepszych handballistów (...)
26.10.2017 19:53 Źródło: inf. własna/ZPRP
komentarzy 11
Nie tak wyobrażaliśmy sobie początek turnieju Golden League w wykonaniu polskich piłkarzy ręcznych. Zespół trenera Piotra Przybeckiego został wręcz rozbity przez Francję. Polacy przegrali wysoko, prezentując się dobrze zaledwie przez pierwszy kwadrans spotkania.   Podyskutuj (...)
25.10.2017 20:00 Źródło: inf. własna