29.05.2018 11:29 Źródło: inf. własna
Działacze ze Szczypiorniaka Lesznowola nie zasypiają gruszek w popiele. Jeszcze nie tak dawno debiutowali z grudniowym turniejemj PIŁKA RĘCZNA UZALEŻNIA, a już w planach mają czerwcowe i wrzesniowe zawody. Wortal handball.pl objał imprezy patronatem medialnym.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
28.05.2018 22:29 Źródło: inf. własna
Sianów wyrasta na prężny ośrodek piłki ręcznej w województwie zachodniopomorskim. Działacze lokalnego klubu organizują kolejny turniej, ale w innej kategorii wiekowej. Tym razem będzie to I Morski Turniej Juniorek - Sianów 2018. Wortal handball.pl jest patronem medialnym imprezy. (...)
27.05.2018 21:14 Źródło: inf. własna/EHF
Piłkarze ręczni Montpellier HB wygrali EHF Ligę Mistrzów. W wielkim finale turnieju w Kolonii pokonali HBC Nantes 32:27. W meczu o 3. miejsce spotkali się wielcy przegrani turnieju. Paris Saint Germain Handball okazał się lepszy o jedną bramkę (29:28) od Vardaru Skopje. To drugi (...)
27.05.2018 21:09 Źródło: inf. własna/MP MAsters/Calisia.pl
komentarzy 4
Za nami Mistrzostwa Polski Masters 2018, w których wystapiły aż 42 drużyny. Emocji w Kalisz Arenie nie brakowało, a najwięcej powodów do zadowolenia mają zwycięskie ekipy: Halemba Oldboy Team, SPR Pabiks Pabianice i Masters Warszawa. Wśród kobiet wygrała natomiast ekipa - (...)
26.05.2018 19:54 Źródło: inf. własna/EHF