Mieszkanie
Polska MŚ 2017 M
11.05.2017 11:39 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Kapituła spotka się 14 maja o godzinie 11 i będzie wybierać po pięciu nominowanych do Gladiatorów. Po wyłonieniu nominowanych, swoje głosy oddadzą zawodnicy i trenerzy PGNiG Superligi. Na Odkrycie Sezonu zagłosują kibice.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
11.05.2017 11:31 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
14-go maja Kapituła złożona z ekspertów piłki ręcznej, w tym handball.pl ;),  wybierze zawodników nominowanych do nagród Gladiatorów. Statuetki zostaną wręczone 29 maja podczas uroczystej Gali PGNiG Superligi, podczas której podsumowany zostanie pierwszy, (...)
10.05.2017 17:42 Źródło: inf. własna/Przegląd Sportowy
komentarzy 19
Były trener MMTS-u Krzysztof Kotwicki poszedł na sądową batalię ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce (ZPRP). Chodzi o przepisy dotyczące licencji trenerskich, według których bardzo doświadczony szkoleniowiec po kilkunastu latach pracy na poziomie ekstraklasy mógł prowadzić (...)
08.05.2017 12:19 Źródło: inf. własna
W chorwackim Omiśiu rozegrano turniej pod nazwą Puchar Świata Masters kobiet i mężczyzn. Polskę reprezentował szczeciński team Oldi Polska, który w kategorii +50 wywalczył brązowy medal. Złote medale wywalczyli: Ukrainen Tornado (M +37), Croatien Zlate Godina (M +50) i Sinj (K).   (...)
07.05.2017 22:11 Źródło: inf. własna/ZPRP
komentarzy 7
Polska zremisowała z Białorusią w Płocku 27:27 i ma już tylko iluzoryczne szanse na awans do finałów ME 2018. Podczas pomeczowej konferencji prasowej trener Talant Dujszebajew zapowiedział, że zrezygnuje z pracy z biało-czerwonymi.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)