Handball.pl - bilboard
Belka - przyjaciel recznej
Handball.pl
A A A
Czas na Mistrzostwa Polski Masters 2016 - Kraków zaprasza!
26.03.2016 08:55 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

W dniach 27 i 28 maja w Krakowie odbędą się V Mistrzostwa Polski Masters piłkarzy ręcznych i III Mistrzostwa Polski Masters piłkarek ręcznych. Organizatorzy imprezy, nad którą patronat sprawuje handball.pl, zapraszają wszystkie zespoły do udziału w turniejach.

 

Oficjalny plakat MP Masters 2016 (Fot. mat. prasowe)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!"Wiecznie młodzi szczypiorniści” nigdy nie mają dość. Choć potyczki o ligowe punkty już dawno za nimi, to sportowego obuwia na przysłowiowym kołku nie zawiesili. Regularnie potykają się ze sobą podczas turniejów towarzyskich, a raz do roku zjeżdżają na Mistrzostwa Polski Masters.

- Mamy już wstępne rozeznanie i wiemy, że impreza z roku na rok się rozrasta. Spodziewamy się kilkudziesięciu drużyn, które będą rozgrywały mecze na trzech halach. Już wiemy, że dodamy w tym roku oddzielną kategorię ze względu na olbrzymie zainteresowanie piłkarzy ręcznych - mówi handball.pl Piotr Król, organizator MP Masters 2016.

Gospodarzem turnieju będzie Kraków, który krajowy championat organizuje już trzeci raz, a rozgrywany będzie w ramach XIX Memoriału Alfreda Kałuzińskiego w dniach 27 i 28 maja. Najstarsza kategoria wiekowa mężczyzn będzie jednocześnie kategorią memoriałową.

Mistrzostwa pań rozgrywane będą w kategorii +33 i starszych (urodzonych w roku 1983 i wcześniej), natomiast mężczyzn w kategoriach: +50 (urodzeni w roku 1966 i wcześniej), +45 (urodzeni w latach 1971 i starszych) oraz +35 (urodzeni w latach 1981 i starszych).


Szczegółowe informacje na temat V Mistrzostw Polski Masters można znaleźć na stronie internetowej www.sdfp.eu, na której dostępny jest regulamin, kontakty, zasady i sposób zgłaszania drużyn, informacje na temat zakwaterowania.

Jak co roku imprezę medialnie wspiera wortal handball.pl. Kibicujemy Mastersom, bo właśnie oni pokazują, że piłka ręczna to nie moda. To sportowa miłość na całe życie.

Tadeusz Piątkowski  

Handballowe_zeszyty_3
oceń + 18 (18 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens