I Love Handball - Belka duza 2
Handball.pl
A A A
MP Masters 2019 znów w Kaliszu - "będzie jeszcze lepiej" (wideo)
17.12.2018 09:14 Źródło: inf. własna/calisia.pl/ZPRP
komentarzy 0

Przyszłoroczne handballowe Mistrzostwa Polski Masters odbedą się ponownie w Kaliszu - taką decyzją podjął Zwiazek PIłki Ręcznej w Polsce. Impreza odbędzie się 8-9 czerwca w kolebce polskiego szczypiorniaka.
 

MP Masters cieszą się w Polsce dużą popularnością (Fot. YT /MP Masters 2018)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

Turniej Masters to oficjalne Mistrzostwa Polski Oldboyów w 4 kategoriach wiekowych. To spotkanie zawodników i amatorów piłki ręcznej którzy zakończyli już swoje kariery, ale nadal czują ducha piłki ręcznej.

 

To prawdziwe święto tego sportu. Z jednej strony rywalizacja sportowa, z drugiej okazja do spotkania zawodników i aktywistów w znakomitej atmosferze.
 

8 i 9 czerwca 2019 roku po raz kolejny te prestiżowe zawody odbędą się znów w Kaliszu. To rezultat wytężonej pracy organizatorów, którymi jak co roku są KPR Szczypiorno Kalisz. Komitet organizacyjny zawodów właśnie zawiązuje się i zaczyna pracę.

 

Przed nimi intensywny czas przygotowań, rozmów ze sponsorami, organizacjami samorządowymi. Planowane jest przystąpienie do konkursów Urzędu Marszałkowskiego i MIasta Kalisza.
 

- Cieszymy się, że dostaliśmy drugi rok z rzędu organizację "mastersów". Przed nami sporo pracy, by to wszystko przygotować na odpowiednim poziomie. Jesteśmy bogatsi o doświadczenia z tego roku. Postaramy się, by w czerwcowych MP Masters było jeszcze lepiej - mówi handball.pl Jarosław Łuczak z komitetu organizacyjnego MP Masters 2019.


Jest to wielkie wyróżnienie dla Kalisza i dla nas.
Jarosław Łuczak, MP Masters 2019
Setki tysięcy osób zasięgu medialnego, tysiące widzów na wszystkich obiektach, na których prowadzone są mecze, kilkadziesiąt drużyn, kilkuset zawodników: to wszystko razem olbrzymie przedsięwzięcie logistyczne.


- Jest to wielkie wyróżnienie dla Kalisza i dla nas - mówi Jarosław Łuczak, członek zarządu KPR Szczypiorno Kalisz - w związku z tym powiem: nie zawiedziemy. Naszym celem jest powtórzenie a nawet przebicie sukcesu z zeszłego roku.


Jednym z patronów medialnych imprezy jest handball.pl - polski wortal piłki ręcznej.

 

[wideo] Zobacz jak wyglądały finały Mistrzostw Polski Masters 2018!

 

 

MP Masters 2018 - zobacz kto wygrał zawody!

 

Koszulka box 2 300 nad newsletter
oceń + 1 (1 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Akademia Gniezno
Koszulka box 3 300 nad newsletter
www.czesciauto24.pl
Czy polscy piłkarze ręczni, którzy w grupie 1 rywalizują z Niemcami, Izraelem i Kosowem, awansują do EHF Euro 2020?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens