Handballowe zeszyty - apsek
Handball.pl
A A A
Ponad 2000 obiektów sportowych z Fundacją Kibica - dołącz i korzystaj!
07.02.2014 23:00 Źródło: inf. własna
komentarzy 1

Fundacja Kibica i OK System zawarły porozumienie dotyczące nagrodzenia Kibiców,  którzy dokonali rejestracji w serwisie www.fundacjakibica.pl oraz zdecydowali się  zostać posiadaczami Karty Kibica. Spełniając powyższe warunki, osoby dla których sport i aktywność fizyczna to istotna część życia, będą mogły korzystać z ponad 2000 obiektów sportowych nawet przez miesiąc za darmo.
 

Fundacja Kibica przygotowała specjalną ofertę dla fanów sportu w Polsce (fot. mat. prasowe)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - już teraz!

 

Multikarnet Kibica umożliwia korzystanie z basenów, siłowni i boisk 2 razy w tygodniu. W jego zakresie można także uczestniczyć w zajęciach sportowych takich jak joga lub nauka sztuk walki. Mutikarnet Kibica jest aktywowany po otrzymaniu od  Operatora (tj. OK System) powitalnej wiadomości SMS z kodem PIN. Aktywacja PIN-u odbywa się w dowolnym obiekcie wybranym przez użytkownika na terminalu OK System.

Fundacja Kibica wynegocjowała atrakcyjne ceny abonamentu Mutikarnetu także po upływie promocyjnego miesiąca. OK System przewiduje promocyjne stawki wyłącznie dla posiadaczy Kart Kibica.

 

Szczegóły akcji na stronie: http://www.fundacjakibica.pl/strona/multikarnet_69

Mutikarnet Kibica to jedna z części pakietu stworzonego przez Fundację Kibica dla licznej grupy sympatyków sportu. Pozostałe 2 elementy to wyjazdy na imprezy sportowe i możliwość zawierania ubezpieczeń sportowych poprzez SMS.


Abonamentem można cieszyć się także bezpłatnie i otrzymać go w ramach Super Bonusu jako nagrodę za założenie Konta Kibica w Raiffeisen Polbank, korzystając z formularza dostępnego na stronie www.fundacjakibica.pl.

Na osoby deklarujące swoje sportowe zainteresowania w serwisie Fundacji Kibica czeka wiele innych emocji w tym m.in. uczestnictwo w imprezach z udziałem Reprezentacji Polski Fundacji Kibica w piłkę nożną, składającej się z zawodowych piłkarzy grających wcześniej w Reprezentacji Narodowej. Drużynie przewodzi wybitny trener Jerzy Engel a tworzą ją tacyzawodnicy jak: Michał Żewłakow, Andrzej Juskowiak, Piotr Świerczewski, Radek Majdan i wielu innych.

 

***
Fundacja Kibica współpracuje z 33 Związkami Sportowymi wdrażając program wsparcia finansowego dla rozwoju danej dyscypliny. Wprowadza szereg innowacyjnych rozwiązań w tym m.in.: ubezpieczenia sportowe zawierane poprzez SMS, atrakcyjne produkty finansowe dla osób zaangażowanych w sport, dedykowane systemy biletowe i systemy komunikacji z kibicami.

 

Udostępnia narzędzia do organizacji amatorskich i profesjonalnych turniejów oraz lig. Proponuje rozbudowany program partnerski i sklep internetowy (w przygotowaniu) obsługujący wszystkie dyscypliny sportowe. 

TAGI: sport  fundacja kibica  
oceń + 4 (4 głosów)
 
podziel się artykułem
1
aaa
s | *.pl | 30.01.2014 16:07
http://hb-play.pl/index.php?id=440 ZAPRASZAM- NAJLEPSZA GRA PRZEGLADARKOWA
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens