Handball.pl - bilboard
Belka - przyjaciel recznej
Handball.pl
A A A
TAPR 2017 coraz bliżej - wielkie odliczanie w Poznaniu
17.01.2017 11:14 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Już 21.01.2017 r. rozpocznie się dwudniowy Turniej Amatorów Piłki Ręcznej (TAPR17). Będzie to pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Poznaniu. W hali UAM przy ulicy Zagajnikowej 9, na Kampusie Morasko zagrają zespoły męskie i kobiece z całej Polski. Jednym z patronów medialnych imprezy jest handball.pl.
 

Oficjalny plakat TAPR 2017 (Fot. mat. prasowe)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!


Wśród mężczyzn wystąpią: Handball Gorzów Wielkopolski Sport House Team, KS Dąbrowa, Handball Płock, SPR Laktoza Łyszkowice, Pasjonat Zielona Góra oraz gospodarze, a zarazem organizatorzy turnieju Amatorzy Piłka Ręczna Poznań.

 

Wśród kobiet zagrają natomiast następujące zespoły: Amatorska Drużyna Piłki Ręcznej Kobiet Gdańsk, Amatorki Wrocław, Amatorska drużyna Pogoń Szczecin, Amatorska drużyna Tychy.

Większość drużyn spotkała się już na boisku przy okazji innych turniejów i każdy zespół będzie miał coś do udowodnienia sobie i innym. Drużyna z Poznania zamierza powtórzyć ostatni sukces i do zwycięstwa w turnieju w Gorzowie dołożyć złoto zdobyte na własnym terenie.

 

Wszystkie zespoły szykują się na twardą walkę na boisku, toczoną jednak w atmosferze fair play oraz wzajemnego szacunku.

 

TAPR17 nieprzypadkowo rozgrywany jest w styczniu. Zawsze w tym okresie mocno emocjonujemy się występami kadry Polski piłkarzy ręcznych na MŚ czy ME. Upust tym emocjom trzeba dać także na boisku.
Michał Halski, organizator turnieju TAPR17
- Turniej Amatorski Piłki Ręcznej - w skróce TAPR17 - nieprzypadkowo rozgrywany jest w styczniu. Zawsze w tym okresie mocno emocjonujemy się występami kadry Polski piłkarzy ręcznych na MŚ czy ME. Upust tym emocjom trzeba dać także na boisku. Wszystkich kibiców z Poznania i nie tylko zapraszamy do hali UAM przy ulicy Zagajnikowej 9 - mówi handball.pl Michał Halski, który jest jednym z organizatorów zawodów w Poznaniu.


Patronem TAPR17 jest Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Sponsorem nagród jest firma ELEKTRA Sp. z o.o. sp. k. Partnerem technicznym została firma BODO Sport Professional.

 

Wśród patronów medialnych znaleźli się: Nasz Głos Poznański, Radio Merkury Poznań,
Sportowy-Poznan.pl, WP SportoweFakty.pl, Handball.pl, TVP3 Poznań oraz Kocham Ręczną. Nad zdrowiem zawodników będą czuwać fizjoterapeuci z firmy Fizjo-Hand.

Zapraszamy wszystkich wielbicieli szczypiorniaka do hali UAM przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu, w dniach 21-22.01.2017, od godz. 9:00.

 

Szczegółowe informacje o TAPR17 znajdziecie na Facebooku!

Handballowe_zeszyty_3
TAGI: piłka ręczna  tapr  
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
« zobacz liste opinii
Temat: 
Treść: 
Podpis: 
 
Redakcja Handball.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Koszulka box 4 300 nad newsletter
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens