30.05.2017 10:22 Źródło: inf. własna
Marek Daćko z Górnika Zabrze został wybrany najlepszym zawodnikiem sezonu zakończonej właśnie PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych. Statuetki Gladiatorów wręczono podczas uroczystej gali w Warszawie. W sumie wyróżnienia przyznano w dziesięciu kategoriach. Wyboru typów (...)
27.05.2017 15:40 Źródło: inf. własna/Vive Tauron Kielce/Orlen Wisła Płock
Piłkarze ręczni Vive Tauron Kielce zdobyli mistrzostwo Polski. W rewanżowym meczu finałowym PGNiG Superligi ekipa Tałanta Dujszebajewa wygrała z Orlen Wisłą Płock 31:29. W pierwszym spotkaniu kielczanie wygrali na wyjeździe 25:24. Vive zdobyło czternasty tytuł mistrzowski, a szósty z (...)
26.05.2017 22:38 Źródło: inf. własna/MMTS Kwidzyn/Azoty Puławy
Piłkarze ręczni Azotów Puławy zdobyli brązowy medal PGNig Superligi. W rewanżowym meczu małego finału pokonali MMTS Kwidzyn 30:20, tym samym odrabiając straty z pierwszego spotkania, które odbyło się w Kwidzynie.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
26.05.2017 09:02 Źródło: inf. własna/Górnik Zabrze/Pogoń Szczecin
Po niesamowicie emocjonującym spotkaniu Puchar PGNiG Superligi został w Zabrzu Trójkolorowi po nerwowej pierwszej połowie nie dali szans Pogoni Szczecin, wygrywając 34:25.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Pierwszą połowę lepiej rozpoczęli zabrzanie. Bardzo (...)
25.05.2017 11:06 Źródło: inf. własna/PGNiG