MHA - belka nowa

14.10.2018 21:00 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Przy pełnych trybunach Chrobry pokonał w derbowym pojedynku Zagłębie Lubin. To drugie z rzędu zwycięstwo głogowian, którzy dzięki wywalczonym 3. punktom awansowali na 8. miejsce.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Gospodarze weszli w mecz dużo lepiej, (...)
14.10.2018 20:52 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Dramaturgia jak u Hitchcocka, nagłe zwroty akcji i do tego widowiskowe bramki. W 7. serii PGNiG Superligi Energa Wybrzeże Gdańsk we własnej hali podjęło Stal Mielec. Początkowo gospodarze okazali się niezwykle gościnni. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 29:23.   Podyskutuj z (...)
13.10.2018 20:13 Źródło: inf. własna
To była prawdziwa reklama ligowej piłki ręcznej. Po wyjątkowo wyrównanym i dramatycznym spotkaniu NMC Górnik Zabrze pokonał Azoty Puławy 28:25. Była to pierwsza porażka w sezonie ekipy z lubelszczyzny.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Mecz (...)
13.10.2018 20:02 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W meczu 7. kolejki PGNiG Superligi Pogoń Szczecin przegrała z Piotrkowianinem.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Szczypiorniści Piotrkowianina Piotrków Trybunalski prowadzili praktycznie przez całe spotkanie i mimo, że w 55 minucie szczecinianie (...)
11.10.2018 20:20 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga