MHA - belka nowa
Azoty bliskie trzeciej pozycji - Piotrkowianin pokonany
16.03.2013 19:44 Źródło: inf. własna / MKS Piotrkowianin

Azoty Puławy blisko zajęcia 3. miejsca w fazie zasadniczej PGNiG Superligi. Zespół trenera Marcina Kurowskiego wygrał z Piotrkowianinem 28:24 w 21. kolejce ekstraklasy.

Azoty pokonały Piotrkowianina i są bliskie zajęcia trzeciej pozycji (Fot. G.Trzpil / Handball.pl)
Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas!

Już do przerwy szczypiorniści z Puław prowadzili różnicą czterech bramek - 14:10. W drugiej połowie Piotrkowianin zaczął odrabiać straty.

W 40. minucie było już tylko 19:18 dla gospodarzy. Na kwadrans przed końcem puławianie znów jednak prowadzili trzema trafieniami - 21:18. Tej przewagi już nie oddali i wygrali ostatecznie 28:24.

Piotrkowianin aby myśleć o zajęciu ósmego miejsca musi więc zdobyć przynajmniej jeden punkt w spotkaniu ostatniej kolejki z MMTS Kwidzyn i liczyć na to, że Zagłębie Lubin przegra z POWEN-em Zabrze.

Azoty Puławy - MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. 28:24 (14:10)

Azoty: Stęczniewski, Grzybowski, Sokołowski - Krajewski 5, Masłowski 5, Przybylski 5, Jankowski 4, Sobol 4, Zinchuk 3, Kus 2, Bałwas, Ćwikliński, Grzelak, Szyba.

Piotrkowianin: Ner, Procho - Trojanowski 7, Woynowski 7, Titow 4, Pilitowski 2, Matyjasik 1, Miszka 1, Różański 1, Skalski 1, Daćko, Iskra, Mróz, Pożarek.

Źródło: mks-piotrkowianin.pl