MHA - belka
PGNiG Superliga (M)
A A A
Gala PGNiG Superligi - Niedźwiedź w nowej roli!
25.05.2017 11:06 Źródło: inf. własna/PGNiG
komentarzy 0

29-go maja podczas pierwszej, historycznej Gali Superligi podsumujemy rozgrywki oraz wręczymy nagrody Gladiatorów w 10 kategoriach. Będziemy znać już nowego mistrza Polski, poznamy też znakomitą polską piłkarkę ręczną Iwonę Niedźwiedź w nowej roli...

 

Iwona Niedźwiedź znakomicie czuje się na boisku, teraz czeka ją występ na scenie (Fot. handball.pl / archiwum/
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!


14-go maja Kapituła złożona z ekspertów piłki ręcznej wybrała 45 nominowanych, spośród których wyłonieni zostaną najlepsi zawodnicy oraz trener tegorocznych rozgrywek PGNiG Superligi. Na stronie Superligi trwa jeszcze głosowanie w kategorii Odkrycie Sezonu. Wszyscy laureaci otrzymają statuetki Gladiatorów podczas Gali PGNiG Superligi. Będzie to niezwykle ważny wieczór dla polskiej piłki ręcznej. 

Gospodarzami i prowadzącymi Galę będą Iwona Niedźwiedź, reprezentantka Polski, zawodniczka MKS Selgros Lublin oraz komentator piłki ręcznej, dziennikarz CANAL+ SPORT Piotr Karpiński. Oboje pracowali także nad scenariuszem wydarzenia.

- Ostatnie kilkanaście dni to spora dawka stresu pomieszanego z podekscytowaniem. Znalezienie odpowiedniej sukienki dla sportowca, to w mojej opinii zadanie arcytrudne, zatem poszukiwania miały charakter intensywny - mówi Iwona Niedźwiedź.

Ostatnie kilkanaście dni to spora dawka stresu pomieszanego z podekscytowaniem. Znalezienie odpowiedniej sukienki dla sportowca, to w mojej opinii zadanie arcytrudne, zatem poszukiwania miały charakter intensywny.
Iwona Niedźwiedź
- Tworzenie scenariusza wspólnie z Piotrem to kilka godzin burzy mózgów i sporej dawki śmiechu. Współprowadzenie Gali jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i jako sportowiec cieszę się, że nasza dyscyplina doczekała się takiej uroczystości. Z pewnością dodaje to prestiżu rozgrywkom oraz jest ukłonem i docenieniem ciężkiej, codziennej pracy sportowców. Życzyłabym sobie, abyśmy się wszyscy świetnie bawili 29 maja - dodała polska zawodniczka.

Piotr Karpiński poprowadzi Galę wyjątkowo nie z miejsca komentatorskiego, a ze sceny.

- Bardzo się cieszę, że ten historyczny, bo pierwszy zawodowy sezon PGNiG Superligi skończy się uroczystą Galą. Z racji tego, że będę miał zaszczyt tę uroczystość współprowadzić, moja radość jest podwójna. Cieszę się, że w jednym miejscu spotka się tyle osób związanych z polskim handballem. Mam nadzieję, że emocje będą porównywalne do tych na boisku. Być może żaden z zawodników tego otwarcie nie przyzna, ale jestem przekonany o tym, że każdemu z nich zależy na zwycięstwie w swojej kategorii. Pierwszego w historii GLADIATORA warto mieć w swojej kolekcji - tłumaczy dziennikarz CANAL+ SPORT.

Po zakończeniu Gali odbędzie się charytatywna licytacja dla Jasia, który urodził się z poważną wadą serca, tak rzadką, że stanowi zaledwie 0,5% wszystkich występujących wad. W sercu Jasia doszło do inwersji – komory zamieniły się miejscami, ma też skorygowane przełożenie dużych naczyń (L-TGA) i zespół Ebsteina, czyli niedomykalność zastawki oraz napady często skurczy nadkomorowych.

Na rzecz Jasia licytowane będą: piłka z IO Rio de Janeiro 2016 z meczu polskiej reprezentacji z Danią z  podpisami zawodników, kolacja z wybranym szczypiornistą PGNiG Superligi, pamiątkowy zestaw medali za sezon 2016/2017 oraz unikatowy zegarek marki Balticus "Czarny Pył". To jedyny egzemplarz na rynku, ze ekskluzywnym, szytym ręcznie ze skóry bydlęcej paskiem, który ma na podszewce odciśnięte logo PGNiG Superligi. Dodatkowo w zestawie licytujący otrzyma ekspozytor wyściełany skórą.

Wszystkich laureatów Gladiatorów poznamy podczas Gali PGNiG Superligi 29 maja. Transmisja w CANAL+ SPORT od 20:00.

Koszulka box 4 300 nad newsletter
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Wapol
Nowa Erima
Polskie szczypiornistki w grudniowych ME Europy we Francji zmierzą się w grupie A z Serbią, Danią i Szwecją. Czy wyjdą z grupy i zajmą co najmniej trzecie miejsce?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens