Handballowe zeszyty - apsek
PGNiG Superliga (M)
A A A
Łomżing w Kielcach - Servas browarem ratuje klub
13.08.2020 14:57 Źródło: inf. własna/ mat. prasowe
komentarzy 0

Podczas prezentacji w Hali Legionów w Kielcach ogłoszono nowego Sponsora Tytularnego drużyny 17-krotnych Mistrzów Polski w piłce ręcznej i zwycięzców Ligi Mistrzów z 2016 roku. Została nim marka Łomża, należąca do największej polskiej spółki piwowarskiej, firmy VAN  PUR S.A. Od nowego sezonu we wszystkich rozgrywkach zespół występować będzie pod nazwą ŁOMŻA VIVE Kielce. Kontrakt podpisano na 4 lata z możliwością przedłużenia.
 

Browar Łomża został sponsorem tytularnym mistrzów Polski z Kielc (Fot. mat. prasowe)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!


- Nawiązanie współpracy z najlepszym zespołem w historii polskiej piłki ręcznej to dla nas szczególny moment. Drużyna od lat dostarcza kibicom wiele powodów do dumy i osiąga wybitne rezultaty w Polsce i na świecie. Poprzez podpisanie umowy sponsorskiej chcemy wesprzeć ją w walce o kolejne wygrane i zapewnić możliwości dalszego, równie imponującego rozwoju - powiedziała Jagoda Iwańczuk, Prezes VAN PUR  S.A., właściciela marki Łomża. - Nasze marki wiele łączy jesteśmy zawsze tam, gdzie pojawiają się emocje, chcemy ich dostarczać i im towarzyszyć. Dlatego też nie mam wątpliwości, że nasza współpraca będzie pełna sukcesów.

Uroczyście podpisana w siedzibie kieleckiego klubu umowa sponsorska zakłada 4-letnią współpracę. W ramach porozumienia marka Łomża będzie miała prawo do posługiwania się tytułem sponsora tytularnego, a jej logotyp umieszczony zostanie na koszulkach zawodników, którzy pierwszy mecz w nowych strojach zagrają już 14 sierpnia, podczas Memoriału Antoniego Weryńskiego w Mielcu.

Logo sponsora umieszczane będzie także na bandach reklamowych podczas spotkań, ściankach konferencyjnych, autokarze zespołu oraz  zaproszeniach i biletach, wykorzystywane w kanałach social mediowych drużyny, a także eksponowane będzie podczas krajowych rozgrywek PGNiG Superligi, EHF Ligi Mistrzów i  w  materiałach wideo przygotowywanych przez Telewizję Klubową ŁOMŻA VIVE Kielce. Marka  Łomża uzyska prawo do wykorzystywania wizerunku zawodników i zespołu.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że dziś wszyscy możemy się tu spotkać ogłaszając tak dobre wieści - powiedział Prezes KS VIVE Handball Kielce S. A., Bertus Servaas. - Tu, w Hali Legionów, sercu naszego klubu, gdzie wspólnie z drużyną i kibicami przeżyliśmy wiele emocji. Tych  pozytywnych i tych negatywnych, ale co najważniejsze, zawsze byliśmy razem. Za nami bardzo trudny okres, który – znów podkreślam – przetrwaliśmy razem i jestem bardzo wdzięczny każdemu, kto w jakikolwiek sposób wsparł nas w tym czasie. Rozpiera mnie duma i  radość, że dziś, podpisując umowę z Van Pur S.A., kończymy ten etap. Bardzo dziękuję Pani Prezes za piękne słowa, to wspaniałe, że klub tak postrzegany jest przez naszego nowego Sponsora. Sponsora i Partnera, który wyciągnął do nas pomocną dłoń, doceniając wagę tego klubu dla polskiego sportu, piłki ręcznej i naszego miasta. Wierzę, że łącząc dwa miasta, Łomżę i Kielce, stworzymy w kolejnych sezonach piękny projekt, wspaniały zespół, który przysporzy nam wszystkim wielkich emocji i powodów do dumy.

Sytuacja ekonomiczna związana z epidemią koronawirusa spowodowała, że w czerwcu drużyna utraciła wieloletniego sponsora, przez co utrzymanie dotychczasowego składu stanęło pod znakiem zapytania. Z końcem lipca zakończona została również współpraca z  drugim sponsorem tytularnym – PGE.

- Doceniamy olbrzymi wkład Pana Prezesa Bertusa Servaasa w konsekwentne budowanie potęgi klubu przez tak wiele lat. Dlatego też wspólnie podjęliśmy decyzję, aby w nazwie zespołu pozostawić markę VIVE – szanowaną przez kibiców, doskonale kojarzoną i mającą ugruntowaną pozycję w sportowym świecie. To nasz sposób na uhonorowanie sukcesów drużyny i budowanie nowej historii zespołu w oparciu o jego bogatą tradycję. Bardzo nas cieszy, że możemy połączyć siły w tak szczególnym dla zespołu momencie. Wierzymy, że  wspólnie sprawimy, iż  ŁOMŻA VIVE Kielce,  jedna z  najlepszych drużyn w Europie,  będzie walczyć o kolejne triumfy w Lidze Mistrzów” – dodała Jagoda Iwańczuk.

oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens