I Love Handball - Belka duza 2
Belka - przyjaciel recznej
PGNiG Superliga (M)
A A A
PGNiG Superliga wciąż szuka prezesa - możesz zgłosić się Ty!
06.11.2017 17:53 Źródło: inf. własna/pracuj.pl
komentarzy 0

Po niespodziewanej wakacyjnej jeszcze dymisji Łukasza Gontarka przed rozpoczęciem sezonu, w PGNiG Superlidze wciąż wakat na funkcji prezesa męskiej ekstraklasy piłki ręcznej. Główny sponsor ligi - firma PGNiG, która de facto dzieli i rządzi w PGNiG Superlidze - ogłosił oficjalnie rekrutację stanowisko sternika ligi.

 

Oficjalna rekrutacja na prezesa PGNiG Superligi (Fot. Pracuj.pl)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

Każdy, kto ma menadżerskie doświadczenie i umie zarabiać pieniądze dla ligowej piłki ręcznej, powinien zastanowić się nad złożeniem aplikacji.

Przyszły prezes będzie odpowiedzialny za przygotowywanie i realizacje strategii PGNiG Superligi, rozwój i wdrażanie nowych produktów komercyjnych, kształtowanie polityki sprzedaży oraz utrzymywanie relacji z kluczowymi kontrahentami oraz optymalizację procesów biznesowych i kosztów operacyjnych.

Będzie też odpowiedzialny za realizację budżetu oraz długoterminowych planów finansowych. Powinnien też konstruktywnie wpółpracować z klubami oraz Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce.

Kto powinien zastanowić się nad złożeniem aplikacji na stanowisko prezesa PGNiG Superligi? To osoba posiadające wyższe wykształcenie z zaawansowaną znajomością języka angielskiego. Idealny kandydat powinien mieć 5-letnie doświadczenie na stanowisku zarządczym o profilu sportowym. Przydałaby się bardzo dobra znajomość ustawy o sporcie oraz sukcesy związane ze sprzedażą praw sponsoringowych w sporcie.

Najważniejszym punktem jest doświadczenie w nawiązywaniu relacji biznesowych. To oznacza, że prezes będzie odpowiedzialny głową za zarabianie pieniędzy dla klubów PGNiG Superligi, a nie tylko wydawanie, bo to każdy potrafi.

 

A to nie lada wyzwanie na trudnym rynku sponsorskim w Polsce, bo za pierwszego prezesa - wg naszych informacji - spółka więcej wydała niż było planowane. Stąd dymisja.

Jeśli uważasz, że podołasz zadaniu i jesteś odpowiednim kandydatem, to zgłoś się!. Zależy Ci na rozwoju klubowej piłki ręcznej w męskim wydaniu, to APLIKUJ! Czas na decyzję do 11-go listopada.

Koszulka box 2 300 nad newsletter
TAGI: pgnig superliga  pgnig  
oceń + 1 (1 głosów)
 
podziel się artykułem
0
MP Kalisz 2019
Koszulka box 4 300 nad newsletter
Czy piłkarze ręczni Azotów Puławy wyjdą z grupy Pucharu EHF, w której rywalizują z THW Kiel, Fraikin BM Granollers i GOG?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens