MHA - belka nowa
PGNiG Superliga (M)
A A A
Zmiana trenera w Wiśle - "jedyne słuszne rozwiązanie"
19.03.2018 12:41 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock
komentarzy 0

Decyzją zarządu klubu SPR Wisła Płock Piotr Przybecki przestał być trenerem pierwszego zespołu Orlen Wisły Płock. Jego obowiązki przejmą Artur Góral i Krzysztof Kisiel - czytamy w komunikacie płockiego klubu.

 

Piotr Przybecki nie będzie już trenerem Orlen Wisły Płock (Fot. Orlen Wisła Płock)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!- Na początku proszę mi wybaczyć dotychczasową ciszę informacyjną spowodowaną powagą sytuacji, w której się znaleźliśmy. Były to dla nas wszystkich bardzo trudne dni i jednocześnie bardzo ważne z punktu widzenia naszych planów krótko - i długoterminowych - rozpoczął swoją wypowiedź prezes SPR Wisły Płock Adam Wiśniewski.

- Odpadnięcie z Pucharu Polski na tak wczesnym etapie jest nie do przyjęcia. Co jednak zmartwiło mnie najbardziej, nie był to odosobniony przypadek niezadowalającej postawy naszej drużyny, o czym zresztą dyskutowaliśmy z trenerem Piotrem Przybeckim niejednokrotnie. Mam do Piotra duży szacunek za jego doświadczenie i wiedzę, ale uznałem, że z punktu widzenia naszych ambicji i rozwoju odsunięcie go od pracy z pierwszym zespołem jest trudnym, ale jedynym rozwiązaniem - powiedział były skrzydłowy reprezentacji Polski, piastujący funkcję włodarza "Nafciarzy".

- Do końca obecnego sezonu obowiązki Piotra Przybeckiego przejmą Artur Góral i Krzysztof Kisiel - poinformował prezes SPR Wisły Płock.

Koszulka box 2 300 nad newsletter
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Koszulka box 4 300 nad newsletter
Koszulka box 3 300 nad newsletter
Czy piłkarze ręczni Azotów Puławy wyjdą z grupy Pucharu EHF, w której rywalizują z THW Kiel, Fraikin BM Granollers i GOG?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens