10.03.2019 19:43 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W 21. serii PGNiG Superligi Gwardia Opole pokonała coraz lepiej spisującą się Stal Mielec 33-31. Choć w 50 minucie gospodarze mieli siedem bramek przewagi, to nie uniknęli nerwowej końcówki, gdyż goście doszli na bramkę.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
10.03.2019 19:12 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
NMC Górnik Zabrze po wyczerpującej serii spotkań z rywalami z czołówki ligi wreszcie mógł spotkać się z teoretycznie słabszym rywalem. Energa MKS Kalisz po zmianie szkoleniowca na doskonale znanego w Zabrzu Patrika Liljestranda nabrała jednak drugiego oddechu i grała z meczu na (...)
09.03.2019 20:55 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Wybrzeże Gdańsk nieznacznie gorsze od Chrobrego Głogów. W meczu 21. kolejki PGNiG Superligi, który miał spory wpływ na układ w tabeli, gdańszczanie dominowali do przerwy, ale ostatecznie to głogowianie zeszli z parkietu w glorii zwycięzców. Wygrali 28:25.   (...)
09.03.2019 20:32 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Piotrkowianin uczynił kolejny krok w kierunki awansu do czołowej ósemki. Piotrkowski zespół pokonał po dramatycznym boju Zagłębie Lubin 30:29 (16:12), a decydującą bramkę rzucił tuż przed końcem z rzutu karnego Marcin Szopa.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
09.03.2019 20:25 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga