Emocje na dole stawki - Sambor lepszy od Olkusza
31.01.2015 19:10 Źródło: inf. własna

Spotkania ekip walcyaczch o utrzymanie są często równie jak nie bardziej emocjonujące niż mecze czołówki ligi. Tak też było w spotkaniu 16. kolejki PGNiG Superligi pomiędzy Samborem Tczew a SPR-em Olkusz. Gospodynie zdobyły ważne dwa punkty, wygrywając 27:24.

[wkrótce więcej]

Aussie Sylex Sambor Tczew - SPR Olkusz 27:24 (15:12)

2
Mecz o tzw 4 punkty
Szelest | *.pl | 03.02.2015 13:00
Niestety przegrany przez Strażniczki Srebrnego Grodu. Z relacji wynika ,że mogło być znacznie gorzej,ale trener Wąs skutecznie temu zapobiegł. Znowu najlepsze Wąż i Marszałek , których postawa doprowadziła do odrobienia już znacznych strat. Nie zrozumiała sytuacja na 7 minut przed końcem gdy P. Marszałek miała rzucać podyktowanego karnego, ale sędzia jakby rozmyśli łsię. Być może nie wszyscy w tym momencie miel skupioną uwagę i nie wiedzieli o co chodziło ? W pierwszej połowie przy stanie 15-12 niepotrzebny rzut przez całe boisko do obstawionej przez dwie zawodniczki Nowak . I w tych właśnie momentach można było pokusić się o bardziej korzystny wynik.A w sobotę kolejny już mecz z cyklu być albo nie być
Zmiana trenera SPR
Nman | *.pl | 04.02.2015 07:57
Na miejsce p. Wąsa widziałbym Annę Niewiadomską - utalentowaną trenerkę z Gliwic. Czy zarząd da jej szansę na samodzielną pracę ? Zobaczymy