KPR wypunktował olkuski SPR - jeleniogórzanki w fazie play-off
21.02.2015 18:48 Źródło: inf. własna/jelonka.com

Piłkarki ręczne KPR-u Jelenia Góra jako ostatnie zapewniły sobie grę w fazie play-off PGNiG Superligi. W meczu 19. kolejki ekipa z Jeleniej Góry pokonała ligowego słabeusza - SPR Olkusz 26:24. Zajmujące ostatnie miejsce w tabeli olkuszanki nie chciały tanio sprzedać skóry, to jednak punkty zostały w Karkonoszach.

[wkrótce więcej]

KPR Jelenia Góra - SPR Olkusz 26:24 (13:11)

KPR: Kozłowska, Janik, Demiańczuk - Buklarewicz 9, Dąbrowska 6, Grobelska 4, A. Mączka 3, Winiarska 3, Michalak 1, M. Mączka, Tomczyk,  Jasińska, Oreszczuk, Bader

SPR: Wąż, Knapik - Wicik 7, Przytuła 5, Nowak 3, Serafimovska 3, Marszałek 2, Wcześniak 2, Sadowska 1, Basiak 1, Fierka.

1
Nie chcę się powtarzać po każdym meczu
Szelest | *.pl | 22.02.2015 14:26
ale wynik ti zwycięstwo ustaliło się w drugiej połowie w czasie wydłużonego do 4 minut podwójnego osłabienia drużyny olkuskiej.Być może były ku temu powody i będąc daleko czegoś nie dostrzegłem. W każdym razie słowa uznania dla całego Olkusza za ambitną walkę Strażniczki Srebrnego Grodu spalają się nerwowo na początku meczu i gdyby nie świetna postawa wówczas M. Wąż- KPR mógłby już na początku odjechać.W zespole olkuskim wyróżniłasię również N. Wicik dużą skutecznością