25.05.2017 14:13 Źródło: inf. własna/ZPRP
Telewizja Polska kupiła od Związku Piłki Ręcznej w Polsce prawa do transmisji meczów. TVP będzie pokazywać mecze towarzyskie i eliminacyjne reprezentacji Polski kobiet i reprezentacji Polski mężczyzn, finałowe spotkania PGNiG Pucharu Polski kobiet i PGNiG Pucharu Polski mężczyzn oraz (...)
25.05.2017 13:10 Źródło: inf. własna
W rozegranym w Chorzowie pierwszym meczu barażowym o miejsce w Superlidze, Ruch pokonała KPR Jelenia Góra 28:24, zapewniając sobie czterobramkową zaliczkę przed spotkaniem rewanżowym.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   W pierwszej minucie po bramce Załogi, (...)
22.05.2017 11:26 Źródło: inf. własna
Grająca od przyszłego sezonu w PGNiG Superlidze Korona Handball Kielce, pierwszoligowe: KPR Ruch Chorzów, SPR Olkusz i Sośnica Gliwice i MTS Żory (właśnie wywalczył awans) oraz drugoligowa Zgoda Ruda Śląska otworzyły nowy rozdział w historii Memoriałów im. Jana Olszówki. (...)
17.05.2017 21:19 Źródło: inf. własna/MKS Selgros Lublin
MKS Selgros Lublin tylko zremisował z Kram Startem w Elblągu 26:26. "Tylko", bowiem jest to zwycięski remis dla rywalek, które dzięki zdobytemu punktowi wywalczyły brązowy medal mistrzostw Polski. Nasza ekipa po raz pierwszy od 23 lat zameldowała się poza podium.   Podyskutuj (...)
01.02.2017 10:45 Źródło: inf. własna/MKS Selgros Lublin
Transferowa bomba w Lublinie. Do drużyny MKS Selgros dołączy od nowego sezonu Kinga Achruk, która podpisała z klubem trzyletnią umowę. Wychowana na Lubelszczyźnie zawodniczka wróci po ponad dekadzie w rodzinne strony.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Czy (...)