Puchar Polski (M)

27.04.2015 10:22 Źródło: inf. własna
komentarzy 9
Kto pamięta finały Pucharu Polski sprzed zaledwie kilku lat, doskonale wie jak duży postęp w organizacji tych rozgrywek poczynił Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Za organizację turnieju wzięła się grupa osób z ZPRP, które zostały oddelegowane do organizacji przyszłorocznycj ME w (...)
26.04.2015 19:20 Źródło: inf. własna/ZPRP/VTK/Kocham Ręczną
komentarzy 12
Piłkarze ręczni Vive Tauronu Kielce znów sięgnęli po Puchar Polski. W wielkim finale, rozegranym na warszawskim Torwarze, obrońcy trofeum pokonali Orlen Wisłę Płock. Kluczem do zwycięstwa była gra środkowych rozgrywających. W Vive brylowali na tej pozycji Uros Zorman i Tomasz (...)
26.04.2015 17:41 Źródło: inf. własna/ZPRP
Piłkarze ręczni Górnika Zabrze na podium turnieju Final Four Pucharu Polski. "Trójkolorowi", którzy z powodu kontuzji borykają się z problemami kadrowymi, wysoko pokonali w małym finale Azoty Puławy 40:31. Za zwycięstwo "Górnicy" otrzymali czek na 15 (...)
25.04.2015 21:45 Źródło: inf. własna/ZPRP
Orlen Wisła Płock została ścisłym finalistą PGNiG Pucharu Polski w Warszawie. Nafciarze pokonali Azoty Puławy i w niedzielnym finale zagrają z obrońcą trofeum Vive Tauronem Kielce. Płocki zespół tylko na początku spotkania toczył wyrównany bój z Azotami. Po kwadransie (...)
25.04.2015 19:15 Źródło: inf. własna/ZPRP/VTK/Kocham Ręczną