Lajkonik Cup 2018
Wegrzy
Puchar Polski (M)

12.04.2014 22:05 Źródło: inf. własna/ZPRP
W drugim półfinale PGNiG Pucharu Polski piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock bez problemów ograli Chrobrego Głogów 36:25. W niedzielnym finale "Nafciarze" zagrają z Vive, a wcześniej głogowianie w meczu o 3. miejsce w turnieju Final Four Pucharu Polski zmierzą (...)
12.04.2014 19:36 Źródło: inf. własna/ZPRP/VTK
Piłkarze ręczni Vive Targów Kielce zgodnie z przewidywaniami awansowali do ścisłego finału PGNiG Pucharu Polski. Zespół trenera Talanta Dujszebajewa wygrał w pierwszym półfinale z Azotami Puławy. Rywalem kielczan będzie zwycięzca spotkannia między Orlen Wisłą Płock a (...)
05.03.2014 22:06 Źródło: inf. własna/SPR Chrobry Głogów
Piłkarze ręczni Chrobrego drugi raz z rzędu awansowali do turnieju Final Four PGNiG Pucharu Polski. Głogowianie pokonali w rewanżowym meczu 1/4-ej finału KPR Legionowo, któremu pozostała teraz walka o utrzymanie się w PGNiG Superlidze.   Podziel się tą informacją (...)
05.03.2014 19:57 Źródło: inf. własna/SPR Wisła Płock
Niecodzienny przebieg miało rewanżowe spotkanie 1/4-tej finału Pucharu Polski piłkarzy ręcznych pomiędzy MMTS-em Kwidzyn a Orlenem Wisłą Płock. Po pierwszje połowie kwidzynianie niemalże odrobili wysoką stratę z pierwszego meczu, ale "Nafciarze" musieli usłyszeć w szatni mocne słowa (...)
05.03.2014 18:04 Źródło: inf. własna
Obrońca PGNiG Pucharu Polski kieleckie Vive Targi pewnie awansowało do turnieju Final Four. Mistrzowie Polski drugi raz z rzędu pokonali wysoko pierwszoligowy Meble Wójcik Elbląg, tym razem 46:22.   Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!   Początek (...)