Puchar Polski (K)

12.11.2014 21:14 Źródło: inf. własna
Poznaliśmy pięć zespołów, które zagrają w 1/8 finału Pucharu Polski piłkarek ręcznych. Do grona reprezentantów PGNiG Superligi dołączyły zespoły, które rozegrały mecze w pierwszym etapie szczebla centralnego rozgrywek.    Podziel się tą informacją na (...)
16.03.2014 19:52 Źródło: inf. własna
Zwyciężczyniami jubileuszowej 50. edycji Pucharu Polski została drużyna Vistalu. W finałowej potyczce gdynianki pokonały broniące tego trofeum sprzed roku Zagłębie Lubin 24:19. Dla Vistalu to pierwszy tytuł PGNiG Pucharu Polski w historii.   Podziel się tą informacją na Facebooku - już (...)
16.03.2014 17:10 Źródło: inf. własna
W małym finale PGNiG Pucharu Polski Pogoń Szczecin pokonała Start Elbląg 27:22. Gospodynie do końcowego sukcesu poprowadziła Małgorzata Stasiak, która zdobyła dziesięć bramek. Start w tym sezonie jeszcze nie wygrał ze szczeciniankami.   Podziel się tą informacją na Facebooku - (...)
15.03.2014 19:26 Źródło: inf. własna
W drugim półfinale Final4 o PGNiG Puchar Polski Vistal Gdynia pokonał Pogoń Szczecin 26:19. W finale gdynianki zmierzą się z Zagłębiem Lubin, które w pierwszym meczu półfinałowym wysoko wygrało ze Startem.   Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz! (...)
15.03.2014 17:25 Źródło: inf. własna
W pierwszym półfinałowym meczu Final4 PGNiG Pucharu Polski Zagłębie Lubin pokonało Start Elbląg 20:33 i w niedzielę w finale zmierzy się z wygranym rywalizacji Vistal Gdynia – Pogoń Szczecin. W hali przy ul. Twardowskiego zabrakło emocji, obrończynie trofeum w pierwszej połowie (...)