Puchar Polski (K)

24.02.2013 19:03 Źródło: inf. własna
komentarzy 7
SPR Lublin nie obronił PGNiG Pucharu Polski. Po dramatycznym i emocjonującym spotkaniu Zagłębie Lubin pokonało obrońcę tytułu sprzed roku 26:21. Klasą samą dla siebie była Kinga Byzdra, która zdobyła piętnaście bramek. Rozgrywająca Miedziowych była najlepszą snajperką turnieju oraz (...)
24.02.2013 15:59 Źródło: inf. własna
W rywalizacji o trzecie miejsce PGNiG Pucharu Polski Vistal Łączpol Gdynia pokonał Ruch Chorzów 37:28. Po pierwszej wyrównanej połowie, druga należała do gospodyń, które wygrały ten okres gry 22:14.   Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas!   Po (...)
23.02.2013 19:37 Źródło: inf. własna
Zagłębie Lubin zostało drugim finalistą PGNiG Pucharu Polski i w niedzielę spotka się z SPR-em Lublin. Miedziowe rozbiły Vistal Łączpol Gdynia 30:20 i było to trzecie wysokie zwycięstwo nad gdyniankami. Mistrzynie Polski w pierwszej połowie rzuciły tylko osiem bramek. Na pocieszenie ekipa Jensa (...)
23.02.2013 17:36 Źródło: inf. własna
SPR Lublin po dramatycznym meczu pokonało Ruch Chorzów 33:30 i zostało pierwszym finalistą PGNiG Pucharu Polski . Lublinianki już w pierwszej połowie wywalczyły wysokie, dwunastobramkowe prowadzenie. W drugiej części gry podopieczne Zenona Łakomego dzięki ambitnej pogoni zredukowali straty (...)
22.02.2013 11:24 Źródło: inf. własna