Puchar Polski (K)

08.01.2013 12:11 Źródło: inf. własna
Mocno napięty terminarz mają szczypiornistki PGNiG Superligi. Już w najbliższą środę odbędą się pierwsze mecze ćwierćfinału Pucharu Polski. Spotkania rewanżowe odbędą się w przyszłym tygodniu.   Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas!   Niespotykany przebieg miała (...)
14.12.2012 07:27 Źródło: inf. własna / zprp.pl
 W siedzibie ZPRP wylosowano pary 1/4 finałów PP. Władze federacji po przedziwnej organizacji 1/8 finałów postanowiły podzielić drużyny na dwa koszyki. W pierwszym znalazły się drużyny, które w ligowej tabeli zajmują miejsca 1-4. W drugim pozostałe drużyny. (...)
12.12.2012 18:35 Źródło: Inf. własna/portel.pl
Piłkarki ręczne Startu Elbląg i Ruchu Chorzów zagrają awansowały w środę do ćwiercfinału Pucharu Polski. Elblążanki pokonały Pogoń Baltikę Szczecin, a Rucho Chorzów po emocjonującym meczu wygrał na wyjeździe z Piotrcovią.   Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do (...)
29.11.2012 15:49 Źródło: Inf. własna / zprp.pl
W siedzibie ZPRP odbyło się losowanie 1/8 Pucharu Polski. W pierwszej fazie drużynom grającym w europejskich pucharach nasza federacja dała wolny los.   Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas!   Zgodnie z regulaminem rozgrywek w rundzie eliminacyjnej I-ligowy AZS AWF Warszawa, 5 (...)
01.04.2012 15:09 Źródło: inf. własna
komentarzy 3
SPR Lublin wysoko pokonał Vistal Łączpol Gdynia w finałowym meczu o Puchar Polski PGNiG 43:29. Gdynianki przegrywały od początku do końca, a styl gry drużyny trenera Thomasa Orneborga pozostawiał wiele do życzenia. Z kolei lublinianki pokazały, że w tym sezonie liczą się bardzo poważnie w (...)