MHA - belka nowa
Puchar Polski (K)

17.05.2018 14:29 Źródło: inf. własna
komentarzy 3
Związek Piłki Ręcznej w Polsce przeznaczył pieniądze na nagrody dla klubów za zdobycie Pucharu Polski w piłce ręcznej. Według naszych informacji zwycięzcy zgarną po 50 tysięcy złotych. Finaliści o połowę mniej.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! - (...)
16.05.2018 14:46 Źródło: inf. własna/Kurier Lubelski/ZPRP
komentarzy 4
Choć finał Pucharu Polski kilka dni za nami, to w sieci nie milkną jego echa. Wszystko z powodu nagród, jakie w pierwszej kolejności dostały uczestniczki finałowego meczu w Kaliszu. Były oczywiście Puchar Polski i medale, ale zawodniczki spodziewały się - i słusznie - wzorem lat poprzednich (...)
12.05.2018 17:37 Źródło: inf. własna/ZPRP
Piłkarki ręczne MKS-u Perła Lublin zgarnęły dwa najważniejsze trofea sezonu na krajowych boiskach. Do triumfu w PGNiG Superlidze ekipa z Koziego Grodu dorzuciła Puchar Polski, który wywalczyła w efektownym stylu przeciwko Pogoni Szczecin. Lublinianki wygrały 34:25, a więc nic (...)
12.05.2018 16:45 Źródło: inf. własna
Piłkarki ręczne MKS-u Perły Lublin po sześciu latach przerwy zdobyły Puchar Polski. W finałowym meczu rozgrywanym w Kaliszu pokonały Pogoń Szczecin 34:25. Do pełni szczęścia, czyli potrójnej korony podopiecznym Roberta Lisa brakuje wygranej w pucharze Challenge, którego drugi mecz (...)
25.04.2018 15:09 Źródło: inf. własna/ZPRP