1. liga (K)

25.04.2012 21:30 Źródło: Inf. własna
komentarzy 4
Aussie Latocha Sambor Tczew w meczu decydującym o awansie do PGNiG Superligi pokonał na własnym parkiecie SPR Olkusz 28:21. W pierwszym spotkaniu wygrały zawodniczki z małopolski 33:28. Drużyna z Tczewa po roku przerwy powraca do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. Dołącz do nas na Facebooku! (...)
19.03.2012 11:21 Źródło: Inf. własna / sambor-tczew.pl
Hanna Strzałkowska znalazła nowego pracodawcę. Skrzydłowa rozpoczynała sezon w Starcie Elbląg, na początku grudnia niespodziewanie otrzymała wypowiedzenie. Strzałkowska, która w swojej karierze reprezentowała barwy Montexu Lublin, Naty AZS AWF Gdańsk, znalazła zatrudnienie z (...)
04.03.2012 11:53 Źródło: azsawfpoznan.pl
Kończy się przygoda poznańskich akademiczek z I ligą. W sobotnim meczu AZS AWF przegrał wyjazdowe spotkanie z Jutrzenką Płock i pozbawił się szans na utrzymanie na zapleczu Superligi. „Jesteśmy rozczarowane i zawiedzione. Nie wiem, co więcej mogę powiedzieć.” - skomentowała (...)
11.12.2011 20:02 Źródło: azsawfpoznan.pl
Jeszcze w 25. minucie pierwszej połowy wielkopolskich derbów szczypiornistek Sparta Oborniki prowadziła z poznańskimi akademiczkami tylko trzema bramkami. Wystarczyło jednak zaledwie kilka minut, aby marzenia AZS-u AWF-u Volkswagen Poznań o korzystnym wyniku trzeba było odłożyć na (...)
07.12.2011 17:11 Źródło: azsawfpoznan.pl