I Love Handball - Belka duza 2
Handballowe zeszyty - apsek
1. liga (K)
A A A
W Poznaniu "Uczymy szczypiorniaka od przedszkolaka"
18.10.2010 15:31 Źródło: AZS AWF Poznań
komentarzy 0
Piłkarki ręczne pierwszoligowego AZS-u AWF-u Poznań w najbliższy czwartek 21 października zorganizują festyn sportowy "Uczymy szczypiorniaka od przedszkolaka", podczas którego dzieci z Przedszkola nr 75 w Poznaniu - "Przyjaciele Włóczykija" będą miały okazję wzięcia udziału w szeregu gier i zabaw. Celem imprezy jest promocja piłki ręcznej wśród najmłodszych, zaszczepienie pasji do sportu oraz zaspokojenie naturalnej potrzeby ruchu u przedszkolaków.
 
Poznańskie akademiczki będą próbowały zaszczepić przedszkolaków bakcylem szczypiorniaka (fot. AZS AWF Poznań)
 
- Chcemy propagować szczypiorniaka wśród najmłodszych i jednocześnie pokazać, że gry i zabawy z elementami piłki ręcznej mogą być doskonałą formą aktywności już dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zrobimy wszystko, żeby nasi goście doskonale się bawili i miło spędzili czas. Kto wie, może inicjatywa się przyjmie i akcja odbywać się będzie cyklicznie - powiedziała Karolina Peda, kapitan poznańskiego AZS-u AWF-u Poznań.
 
Impreza odbędzie się w hali sportowej POSiR-u przy ul. Chwiałkowskiego 34 w Poznaniu w najbliższy czwartek, w godzinach 11.00 - 12.30. 
Handballowe_zeszyty_3
oceń + 2 (2 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Koszulka box 4 300 nad newsletter
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens