17.11.2016 20:41 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/EHF
Orlen wisła Płock pokonała Kadetten Schafhausen w meczu 7. kolejki grupy A EHF Ligi Mistrzów. Dzięki wygranej "Nafciarze" przesuneli się w stawce na 6. miejsce, które daje upragniony awans do strefy pucharowej.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
16.11.2016 20:37 Źródło: inf. własna/EHF/VTK
Po bardzo wyrównanym spotkaniu Vive Tauron Kielce odniosło wyjazdowe zwycięstwo nad HC Zagrzeb. Kielczanie do przerwy przegrywali nawet jedną bramką, ale w drugiej połowie byli skuteczniejsi od gospodarzy, wygrywając 26:23. Duża w tym zasługa Filipa Ivicia, który popisał się pod (...)
12.11.2016 19:16 Źródło: inf. własna/Vive Tauron Kielce/Echo Dnia
komentarzy 3
Vive Tauron Kielce przegrało mecz na szczycie w grupie B EHF Champions League. Lepszy od mistrzów Polski okazał się Vardar Skopje, który wygrał na własnym terenie z 40:34 (18:18). To druga porażka zespołu trenera Tałanta Dujszebajewa w obecnych rozgrywkach.   Podyskutuj z (...)
09.11.2016 20:13 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock
Niespodzianka w 6. kolejce EHF Liig Mistrzów. Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock pokonali słynne THW Kiel 24:22 i wciąż zachowują szanse na wyjście z grupy A. O wygranej "Nafciarzy" zdecydował ostatni kwadrans. Świetne interwencje Rodrigo Corralesa i skuteczna gra w (...)
23.10.2016 21:13 Źródło: inf. własna/Vive/EHF