Liga Mistrzów
A A A
Kuchczyński: można było nawet wygrać
27.11.2010 23:16 Źródło: vivetargi.pl
komentarzy 0
Patryk Kuchczyński i Marcus Cleverly po zremisowanym meczu z Barceloną mieli satysfakcję z wyniku osiągniętego z utytułowanym rywalem. Zawodnicy Vive Targów dziękowali, za pośrednictwem oficjalnego serwisu klubowego, kibicom, którzy gorąco dopingowali kielecką ekipę w Katalonii.
 
Patryk Kuchczyński żałował, że nie udało się ekipie Vive zdobyć kompletu punktów w Barcelonie (fot. Marek Kita)
Patryk Kuchczyński: - Bardzo się cieszę, że wyciągnęliśmy wnioski z pierwszego meczu. Zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie, szkoda, że nie zachowaliśmy do końca zimnej głowy, bo przecież można było nawet wygrać ten mecz. Myślę, że z jednego punktu możemy być zadowoleni. Nie poddajemy się w walce o wyjście z grupy. Bardzo pomógł nam doping naszych fanów, który był niesamowity.
 
Marcus Cleverly: - To była dla nas dobra sytuacja, że trzymaliśmy się Barcelony na trzy-cztery bramki straty i pod koniec doszliśmy na remis. Wydaję mi się, ze uśpiliśmy trochę miejscowych i udało nam się ich szybko dogonić. Pokazaliśmy charakter, mogliśmy nawet wygrać. Gdybyśmy przegrali, to pękło by mi chyba serce. Czuliśmy się jak u siebie w domu, to wspaniałe, że przyjechało tu aż stu piećdziesięciu naszych kibiców. Doskonale nas dopingowali, czuliśmy cały czas ich wsparcie.
oceń + 1 (1 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens