Handballowe zeszyty - apsek
Liga Mistrzów
A A A
Vive TV: Wielki turniej Final Four. Droga Vive do zwycięstwa (wideo)
03.06.2016 20:35 Źródło: inf. własna/Vive Tauron Kielce
komentarzy 0

To był wyjątkowy sezon dla kieleckiej i polskiej piłki ręcznej. Pierwszy raz w historii polskiego i kieleckiego handballu klub z Polski zdobył EHF Ligę Mistrzów. Kielczanie zdobyli tytuł w dramatycznych okolicznościach, które zapewniają wielki szacunek zwycięzcy. Telewizja Vive TV przygotowała reportaż z kolońskiej victorii kielczan.
 

Vive najlepsze w Europie (Fot. VTK Media Team / P. Ptak)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!


W półfinale kielecki zespół, skazywany przez wielu na porażkę, pokonał naszpikowany gwiazdami zespół PSG Handball. W finale, kiedy zespół Vive przegrywał z MVM Veszprem prawie dziesięcioma bramkami, odrodził się dzięki znakomitym interwencjom Sławomira Szmala.

Coś, co wydawało się w połowie drugiej części meczu mało prawdopodobne, stało się faktem. Kielczanie rzutem na taśmę doprowadzili do dogrywki. Tym samym zrewanżowała się mistrzom Polski ekipa z Veszprem. W rzutach karnych znów klasę pokazał Marin Sego i Sławomir Szmal.

Telewizja klubowa Vive Tauron Kielce przygotowała film podsumowujący historyczny turniej Final Four w niemieckiej Kolonii. W materiale można zobaczyć wspaniałą zabawę kibiców z całego świata, w tym ze stolicy regionu świętokrzyskiego, niesamowitą walkę na parkiecie i chwile radości w szatni i na podium.

[wideo] Vive TV: Wielki turniej Final Four. Droga Vive do zwycięstwa

 

 

oceń + 5 (5 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens