Handball.pl - bilboard
Belka - przyjaciel recznej
Liga Mistrzów
A A A
Wenta: każda nasza pomyłka surowo karana
01.06.2013 18:32 Źródło: inf. własna/EHF
komentarzy 0

Trener Vive Targów Kielce przyznał, że Barcelona zasłużenie wygrała półfinał z jego zespołem. Zdaniem Bogdana Wenty Duma Katalonii kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku, a każdą pomyłkę Vive bezlitośnie  wykorzystywała.

 

Trener Wenta i trener Pascual witają się przed meczem (Fot. T.Fąfara / VTK Media Team)
Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas!


Bogdan Wenta (trener Vive Targi Kielce): Gratulacje dla Barcelony, która kontrolowała przebieg meczu. Mają naprawdę znakomity team. Bardzo ciężko zdobywało nam się gole. Każda nasza pomyłka była natychmiast wykorzystywana przez rywala. Byliśmy natychmiast karani. Mieliśmy pomysł by grać w siedmiu w polu, ale to nie zadziałało. Być może byliśmy zbyt optymistyczni przed tym meczem, ale Barcelona była dla nas za mocna. Walczymy w niedzielę o trzecie miejsce.


Xavier Pascual (trener Barcelony): Gratuluję wspaniałego występu Kielcom, którzy zmusili nas do niesamowicie mocnej pracy. Było to Tardy i ostry mecz jak zawsze w Lidze Mistrzów. Myslę, że mój zespół kontrolował przebieg spotkania i to było kluczem do zwycięstwa. Jestem bardzo zadowolony, ze zagramy w niedzielnym finale.
 

Uros Zorman (rozgrywający Vive): Gratulacje dla Barcelony. Prowadzili prawie całe spotkanie i zasłużyli na to zwycięstwo. Życzę im szczęścia w niedzielnym finale.


Juanin Garcia (skrzydłowy Barcelony): Spodziewaliśmy się takiego trudnego meczu. Było ciężko złamać fizycznie kielczan, którzy mają znakomitą obronę. W drugiej połowie staraliśmy się wyłuskać piłkę w obronie i przeprowadzać kontrataki. To była różnica, która sprawiła nasza przewagę.

  Handballowe_koszulki_640_2
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Koszulka box 3 300 nad newsletter
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens