02.09.2020 11:47 Źródło: inf. własna/TVP Sport/FB/PGNiG Superliga
Magazyn piłki ręcznej 7. Metr wraca po 12-stu latach do TVP Sport. Sportowy kanał TVP będzie od tego sezonu pokazywał trzy mecze tygodniowo na żywo. Tak bogatej ekspozycji na ogólnodostepnej antenie polska piłka ręczna jeszcze nie miała. Wszystkie mecze z TVP Sport będą transmitowane na (...)
01.07.2020 18:52 Źródło: inf. własna/ZPRP/EHF
Poznaliśmy wyniki losowania fazy grupowej EHF Champions League. Drużyna PGE Vive Kielce trafiła do grupy A, w której znalazły się również drużyny w składach których również występują reprezentanci Polski.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
03.03.2019 17:13 Źródło: inf. własna
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock awansowali do 1/8 finału EHF Ligi Mistrzów. W trzydzieści minut Nafciarze nie tylko odrobili straty z pierwszej połowy, ale również pierwszego pojedynku w ORLEN Arenie. Wygrali w Danii 27:20.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
23.02.2019 12:12 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/EHF
W pierwszym meczu fazy pucharowej VELUX EHF Ligi Mistrzów ORLEN Wisła Płock przegrała przed własną publicznością z Bjerringbro-Silkeborg 22:26. Rewanż za tydzień w Danii.  O awans będzie bardzo ciężko.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!     (...)
20.02.2019 21:07 Źródło: inf. własna/PGE Vive Kielce
W meczu 13. kolejki Velux EHF Champions League przegraliśmy na wyjeździe z Rhein-Neckar Löwen 29:30. Kielczanom do remisu zabrakło… pół sekundy! Ostatni rzut w SAP Arenie oddał Blaz Janc, a piłka, którą posłał między słupki wpadła do bramki minimalnie po syrenie (...)