03.03.2019 17:13 Źródło: inf. własna
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock awansowali do 1/8 finału EHF Ligi Mistrzów. W trzydzieści minut Nafciarze nie tylko odrobili straty z pierwszej połowy, ale również pierwszego pojedynku w ORLEN Arenie. Wygrali w Danii 27:20.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
23.02.2019 12:12 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/EHF
W pierwszym meczu fazy pucharowej VELUX EHF Ligi Mistrzów ORLEN Wisła Płock przegrała przed własną publicznością z Bjerringbro-Silkeborg 22:26. Rewanż za tydzień w Danii.  O awans będzie bardzo ciężko.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!     (...)
20.02.2019 21:07 Źródło: inf. własna/PGE Vive Kielce
W meczu 13. kolejki Velux EHF Champions League przegraliśmy na wyjeździe z Rhein-Neckar Löwen 29:30. Kielczanom do remisu zabrakło… pół sekundy! Ostatni rzut w SAP Arenie oddał Blaz Janc, a piłka, którą posłał między słupki wpadła do bramki minimalnie po syrenie (...)
16.02.2019 20:08 Źródło: inf. własna/PGE Vive Kielce
Wielkie emocje wróciły do Hali Legionów! W meczu 12. serii Velux EHF Champions League stoczyliśmy niesamowity bój z aktualnymi mistrzami Europy, Montpellier HB. Kielczanie w toku spotkania przegrywali już pięcioma trafieniami, ale we wspaniały sposób, za jednym zamachem (...)
09.02.2019 21:03 Źródło: inf. własna/PGE Vive Kielce
W meczu 11. Kolejki Velux EHF Champions League wygraliśmy na wyjeździe z IFK Kristianstad 34:33. Spotkanie przez całe sześćdziesiąt minut było wyrównane, a gra toczyła się w bardzo szybkim tempie. W ataku nie do zatrzymania był zdobywca jedenastu bramek, Michał Jurecki, wspierany przez (...)
01.12.2018 22:48 Źródło: inf. własna/Kielce Handball